Jak podaje portal "Wirtualna Polska", aktorzy dla roli są w stanie zrobić wiele. Na potrzeby najnowszego filmu Patryka Vegi, Anna Mucha przeszła zaskakującą metamorfozę. Fani aktorki przecierali oczy ze zdumienia. Zresztą, przekonajcie się sami!

Anna Mucha w zupełnie nowej odsłonie

Anna Mucha ma w swoim dorobku wiele ról, choć widzowie pokochali ją najmocniej za rolę Magdy w serialu "M jak miłość". Aktorka pozostaje ze swoimi fanami w stałym kontakcie, chętnie dzieląc się w mediach społecznościowych szczegółami swojej aktywności zawodowej, choć nie tylko.

Anna Mucha zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi. Produkcja ma charakter autobiograficzny, a aktorka wcieli się w niej w postać mamy reżysera. Vega postanowił się podzielić zdjęciem filmowego wcielanie Anny Muchy.

"Nowa fryzura. Retro look. Takiej Anny Muchy jeszcze nie widzieliście!" - napisał reżyser.

Fani reagują na zdjęcie Anny Muchy

To niecodzienne wcielenie Anny Muchy przypadło wielu fanom aktorki do gustu. "Ania jak zawsze zachwycająca" - napisała jedna z internautek. Zdjęcie aktorki w filmowej stylizacji doczekało się 566 polubień na instagramowym profilu reżysera. Ten sam kadr na profilu aktorki polubiło 803 osoby.

Film "Niewidzialna wojna" będzie miał swoją premierę już 30 września. W rolę samego Patryka Vegi wcieli się Rafał Zawierucha. Według zapowiedzi, film ma przynieść odpowiedź na pytanie, co ukształtowało Patryka Vegę, jako człowieka i twórcę. Dzięki produkcji będziemy mieli okazję dowiedzieć się również skąd reżyser wziął pomysły na swoje filmy.

Jak podoba się wam Anna Mucha w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Anna Mucha nie narzeka na biedę. Aktorka znana z „M jak Miłość” pochwaliła się luksusami w mediach społecznościowych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pogoda w Polsce znów może narobić poważnych szkód. Gdzie spodziewane są burze

O tym się mówi: Ochroniarz księżnej Diany zabrał głos w sprawie konfliktu między księciem Williamem i Harrym. "Udzieliłaby Harry’emu rad"