Pomijając predyspozycje genetyczne, wiele osób po prostu nie wygląda na swój prawdziwy wiek, a otoczenie ocenia ich na dużo młodszych.

Ile lat ma Jaruś?

Najprawdopodobniej produkcja programu "Chłopaki do wzięcia" nie przewidziała tego, że prezentowani w programie panowie będą często niedookreślenia pod względem wieku.

Tak było na przykład z Bandziorkiem, któremu nikt by nie przypisał 41 lat w metryce urodzenia, jednak Jaruś jest jeszcze lepszym przykładem tego, że charakterystyczny wygląd i specyficzne zachowanie znacznie go odmładzają.

Każdy, kto śledzi losy Jarosława Mergnera wie, że zaczął on prężnie rozwijać swoje profile na mediach społecznościowych. Jego kanał na YouTube cieszy się ogromną popularnością, dlatego być może bohater programu "Chłopaki do wzięcia" zaczął opanowywać platformę TikTok.

@jarusjestnajlepszy #covid19 #jarusprzestrzega #dobre #Rady #jarusia ♬ dźwięk oryginalny - Jarosław Mergner

Tam coraz chętniej wchodzi w interakcję z widzami i sympatykami, którzy bardzo często odwiedzają jego profil właśnie podczas transmisji na żywo, aby zamienić z nim kilka słów.

@jarusjestnajlepszy #jarus #chlopakidowziecia #dezodorant #legancki ♬ dźwięk oryginalny - Jarosław Mergner

Jak doniosły media, a Jarosław potwierdził, ostatnimi czasy ożenił się, a jego związek wbrew medialnym plotkom ma się świetnie. Jego powiedzenie, że coś jest "leganckie" przeszło do historii w kręgach zainteresowanych losami bohaterów programu. Niewielu mogłoby przypuszczać, że mężczyzna ma już 38 lat.

O tym się mówi: Podczas transmisji na żywo, za plecami dziennikarki rozegrała się brawurowa ucieczka. Nagranie hitem internetu

Zerknij: Maffashion zabrała głos na temat swojej obecnej sytuacji. Gwiazda wyjawiła prawdę o samotnym macierzyństwie