Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Kuba Wojewódzki świetuje swoje 59. urodziny. Z tej okazji pochwalił się w sieci zdjęciem z niemowlakiem. Jakiś czas temu król TVN-u ogłosił, że zostanie ojcem. Tożsamość jego partnerki wciąż pozostaje tajemnicą w przeciwieństwie do jego poprzednich wybranek. Pamiętacie z kim spotykał się Kuba Wojewódzki?

Wszystkie kobiety Kuby Wojewódzkiego

Jedną z najbardziej znanych partnerek Kuby Wojewódzkiego była aktorka Anna Mucha. Para zaczęła spotykać się w 2003 roku i była ze sobą cztery lata. Choć ich relacja nie przetrwała próby czasu, udało się im zachować przyjazne stosunki, a nawet żartować, że znów są razem.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki. Screen: se.pl
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki. Screen: se.pl
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki. Screen: se.pl

W 2008 roku Kuba Wojewódzki związał się z modelką i aktorką Katarzyną Sowińską. Oboje chętnie pokazywali się publicznie, wybierając się razem na branżowe imprezy. Niestety miłości wystarczyło im zaledwie na kilka wspólnie spędzonych miesięcy.

Przez jakiś czas Kubę Wojewódzkiego łączono z aktorka Olgą Bołądź. Sami zainteresowani nigdy nie wypowiedzieli się na temat tego, co faktycznie między nimi było. Jedno jest pewne, przez pewien czas dość często można było ich zobaczyć razem. Czy to była przyjaźń, czy może kochanie? To wiedzą tylko oni.

W 2013 roku u boku Kuby Wojewódzkiego pojawiła się Renata Kaczoruk. Młodsza o 23 lata Kaczoruk miała zaimponować królowi TVN-u nie tylko swoją urodą, ale także ambicją i inteligencją. Niestety i ten związek Wojewódzkiego nie przetrwał i to pomimo 5 wspólnie spędzonych lat i zaręczyn.

Tajemnicza wybranka Kuby Wojewódzkiego

Od jakiegoś czasu Kuba Wojewódzki jest w poważnym związku z kobietą, której tożsamość pozostaje tajemnicą. W 2019 roku uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, że jego wybranka ma 22 lata i studiuje medycynę, choć trudno powiedzieć, czy nie był to tylko żart Wojewódzkiego.

Teraz artysta zamieścił w sieci zdjęcie z niemowlakiem. Pod postem zaroiło się nie tylko od urodzinowych życzeń, ale także gratulacji, choć nie brakowało osób, które wyrażały niepewność, co do tego, czy dziecko na zdjęciu to potomek showmena.

Z okazji urodzin życzymy Kubie Wojewódzkiemu wszystkiego najlepszego.

To też może cię zainteresować: Karol Strasburger świetnie czuje się w roli taty. Te zdjęcia wymownie o tym świadczą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sieć obiegło nagranie z księciem Williamem i księżną Kate. Wszystko w cieniu plotek o nastepcy tronu

O tym się mówi: Ważne zmiany w przychodniach zdrowia. Wszystko za sprawą zarządzenia NFZ. Co się w nim znalazło