Wokalistka Agnieszka Chylińska swoją karierę muzyczną zbudowała na ciężkiej pracy, której początki były bardzo trudne. Nie posiadała zasobów finansowych pozwalających na przygotowanie sceniczne, charakteryzację, czy menadżera. Nie miała doradców, znajomości w branży muzycznej, ale miała coś, co powinno być - choć nie jest - najważniejsze.

Piosenkarka pokazała się z wąsami

Talent i determinacja pozwoliły artystce dojść na szczyty list przebojów, nagrać hity do teraz pamiętane przez miliony Polaków. Jej prywatne życie, dopóty pozostawało sekretem, dopóki sama nie postanowiła otworzyć się i opowiedzieć o tym, co ją ukształtowało. Agnieszka Chylińska doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich słabości i ogromnych zalet, najlepiej jak potrafi pełni różne role życiowe, a podczas lockdownu poznaliśmy jej literacką stronę.

Teraz media obiegła wiadomość, że Agnieszka Chylińska rozpoczęła promocję singla, który stanowi swoistą zapowiedź nowiuśkiej płyty. Na swoim instagramowym profilu artystka opublikowała krótki filmik promujący piosenkę pod tytułem "Jest nas więcej". Wystąpiła ucharakteryzowana na mężczyznę, a z wąsami - trzeba przyznać - jest piosenkarce do twarzy.

Zapraszam Was do odsłuchania mojego pierwszego, zwiastującego nową płytę singla. Piosenka nazywa się "Jest nas więcej”. Premiera singla i teledysku już w najbliższy piątek 🍀 Za każdym razem jestem bardzo ciekawa Waszej reakcji. Tym razem, to nie tylko propozycja muzyczna, ale też...filmowa. Jestem zaszczycona udziałem w tym projekcie wybitnego polskiego aktora @adam_woronowicz_official, ale to dopiero początek podróży, do której pragnę Was zaprosić. [...] - napisała w opisie posta.

O tym się mówi: Ważne informacje na temat pochówku. Inflacja dotarła nawet na ten obszar. Będzie znacznie skromniej

Zerknij: Ewa Krawczyk zdecydowała się zdradzić szczegóły swojego małżeństwa z Krzysztofem Krawczykiem. Nie brakowało bolesnych wspomnień