Jak przypomina portal "Jastrząb Post", niedawno bracia Mroczkowie obchodzili swoje 40. urodziny. Przy okazji jubileuszu, Marcin Mroczek zdecydował się zamieścić w sieci wyjątkowe nagranie, na którym możemy zobaczyć synów aktora. Chłopcy są do siebie wyjątkowo podobni.

Synowie Marcina Mroczka

Marcin Mroczek zdobył sympatię widzów rolą Piotra Zduńskiego w serialu "M jak miłość". Jego przygoda z telenowelą Telewizji Polskiej trwa od początku i niewiele wskazuje, żeby to szybko się skończyło.

W życiu prywatnym Marcin Mroczek jest szczęśliwym mężem i ojcem. Mroczek w 2013 roku poślubił modelkę Marlenę Muranowicz. Para doczekała się dwóch synów Ignacego (6 lat) i Kacpra (5 lat). Sama wybranka Mroczka chce zachować jak największą anonimowość, dlatego też nie pojawia się wspólnie z mężem na ściankach, co on stara się uszanować.

Z okazji 40. urodzin Marcin Mroczek zdecydował się pochwalić swoimi synami. Panowie wybrali się na wspólne śniadanie. Internauci od razu dostrzegli uderzające podobieństwo Ignacego i Kacpra, wskazując, że wyglądają niemal jak bliźnięta.

Marcin Mroczek nie ukrywa wizerunku swoich synów. Chętnie pokazuje ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, co sprawia, że wielbiciele aktora mogą podglądać, jak z biegiem lat chłopcy się zmieniają.

Z relacji zamieszczanych przez aktora "M jak miłość" wynika, że on i jego pociechy świetnie się razem bawią i to nie tylko w czasie wypadów w ciekawe miejsca, ale także wtedy, kiedy są wszyscy razem w domu.

Wy też dostrzegacie podobieństwo synów Marcina Mroczka?

To też może cię zainteresować: Światło dzienne ujrzała wiadomość od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Jej treść poraża. "Uważaj dziewczyno, bo możesz to opłacić życiem"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Obecny w studiu "Pytania na śnidanie" gość, potrzebował pomocy. Małgorzata Opczowska zdecydowała się jej udzielić. To, co stało się potem, zaskakuje

O tym się mówi: Antonina Turnau odniosła się do zarzutów dotyczących jej małżeństwa z Markiem Kondratem. "To jedna z wielu bzdur, które o nas piszą"