Trzydziesty trzeci konkurs Miss Polski przeszedł do historii. Nową najpiękniejszą Polką okazała się według głosujących Aleksandra Klepaczka.

Tegoroczna zwyciężczyni ma 22 lata i wywodzi się z niewielkiej miejscowości niedaleko Łodzi. Co jeszcze ustalono o nowej Miss? Jak się dowiadujemy, ma dużo pasji, ale jedną z jej najokazalszych jest muzyka.

Ciekawe kryteria wyboru, czy oszałamiająca osobowość?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Aleksandra (@ola_klepaczka)

17 lipca w Nowym Sączu miał miejsce 33. finał konkursu na Miss Polski. Zwyciężyła go 22-letnia Aleksandra Klepaczka, przezwyciężając 23 pretendentki. Następna Miss przejęła gratyfikacje o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także sposobność do reprezentowania Polski w konkursach piękności światowego formatu.

Zwyciężczyni tegorocznej edycji Miss Polski to mieszkanka Bukowca w pobliżu Łodzi. Jest na czwartym roku Inżynierii Zarządzania na Politechnice Łódzkiej - w najbliższym czasie przystąpić ma do obrony pracy inżynierskiej. Klepaczka jest również absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi. Nowa Miss Polski umie grać na skrzypcach, a także gitarze. 22-latka lubi muzykę i taniec, jakkolwiek interesuje się także sportem.

Miejmy nadzieję, że jej najbliżsi i przyjaciele są z niej dumni i kibicować będą na tej obranej przez nią drodze przez kolejny rok.

Jak informował portal "Życie": POTĘŻNA WPADKA MAGDY GESSLER MOGŁA ZAKOŃCZYĆ SIĘ WIELKĄ KOMPROMITACJĄ I TO NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ! CO ZROBIŁA GWIAZDA TVN? URATOWAŁ JĄ KELNER

Przypomnij sobie: HANNA LIS ZNÓW SIĘ ZAKOCHAŁA? TO MIŁOŚĆ OD PIERWSZEJ SEKUNDY! DZIENNIKARKA UCHYLA RĄBKA TAJEMNICY ŻYCIA PRYWATNEGO. JEJ WYBRANEK TO ORYGINALNY TYP