Nie, rozumiem, że codziennie czyszczą wejście, ale to jest po prostu obrzydliwe! W końcu rano zostawił śmieci, a wieczorem śmieci nadal tam były. To tak, jakbyś schrzanił sprawę i nie posprzątał po sobie.

Pamiętam te chwile, kiedy nosisz śmieci, worek jest rozdarty i część śmieci spada na ziemię, wtedy wracam, zbieram resztę i wyrzucam do kosza.

Można by pogrzebać w torbie i znaleźć chociaż jakieś wskazówki, z którego mieszkania pochodziły te śmieci, a potem wymyślić zemstę, ale ja osobiście byłbym zniesmaczony.

Poszedłem więc w innowacyjny sposób. Pożyczyłem od przyjaciela minikamerę do tajnego nadzoru wideo i z grubsza obliczyłem, kiedy złoczyńca popełni swoje śmieciowe zbrodnie.

W wejściu nie ma gdzie zasilać kamery, więc musiałem wyjąć kamerę i ją naładować. A ponieważ złoczyńca nie zawsze wyrzucał śmieci na pierwszym piętrze, więc musiałem obserwować przez około 2 tygodnie, aby to rozgryźć.

I nadszedł ten dzień i zobaczyłem, kto świni w wejściu. To prawda, myślałem, że to łajdak, ale okazało się, że to łajdaczka. Dziewczyna, pozornie porządna, tak grzeczna, wynajęła mieszkanie na 7 piętrze na około rok, ale nie o to chodzi, bo okazała się tylko świnią, nie ma innego sposobu, aby to nazwać.

Ogólnie wziąłem ten "pakiet" i położyłem go przed drzwiami i zainstalowałem kamerę naprzeciwko, aby zobaczyć, co zrobi.

Czy wiesz, co zrobiła? Ta baba zabrała śmieci na pierwsze piętro i tam je zostawiła. Och, jak ona mnie wkurzyła tym aktem.

W ogóle nagrałem moment, w którym zostawia śmieci na pierwszym piętrze, przyszedłem do niej ze śmieciami, zadzwoniłem, otworzyła, uśmiechała się, dopóki nie pokazałem jej wideo. Potem jej uśmiech zniknął i chciała zamknąć drzwi, ale ja pociągnąłem za nie siłą i rzuciłem jej "paczkę" prosto na przedpokój. Paczka była podarta, a na ściany i ubrania prysnął jakiś płyn.

Pożegnałem ją słowami, że jeszcze raz zobaczę śmieci w wejściu, wysypię je na jej głowę. Potem jej nie widziałem, ponieważ, jak powiedzieli sąsiedzi, odmówiła dalszego wynajmu mieszkania.

Patrzysz na osobę, która wydaje się normalna, a wtedy może się okazać, że jest po prostu moralnym dziwakiem. Swoją drogą, kiedy się wyprowadziła, śmieci w wejściu przestały się pojawiać.

Jak informował portal "Życie News": SIERGIEJ ŁAWROW NIE PRZEBIERA W SŁOWACH I WYWOŁAŁ TYM WIELKIE PORUSZENIE. NIEMIECKIE MEDIA UDOWADNIAJĄ, CO SZEF DYPLOMACJI ROSJI MYŚLI O NEGOCJACJACH

Przypomnij sobie: AMERYKAŃSKIE SŁUŻBY INFORMUJĄ O NOWYCH PLANACH WŁADIMIRA PUTINA. WIADOMO JUŻ, NA CO CZAI SIĘ PREZYDENT ROSJI. CZY KOLEJNY REGION UKRAINY CZEKA KRYZYS

Portal "Życie News" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI ZDOBYŁ SIĘ NA ZASKAKUJĄCO SZCZERE WYZNANIE. ULUBIENIEC NASTOLATEK WYZNAŁ, CZEGO DOPUŚCIŁ SIĘ W DZIECIŃSTWIE. UZNAŁ TO ZA WPADKĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEBYWAŁE INFORMACJE O AGNIESZCE KACZOROWSKIEJ! GRUCHNĘŁA WIEŚĆ, ŻE AKTORKA JEST TRZECI RAZ PRZY NADZIEI. GWIAZDA NATYCHMIAST ODNIOSŁA SIĘ DO POGŁOSEK