Jak podaje portal "Pomorska", wiele osób wierzy, że za noszonym imieniem kryje się znacznie więcej niż można byłoby przypuszczać. Nie brakuje zwolenników tezy, że z imienia można nie tylko wyczytać cechy naszego charakteru, ale nawet skłonności do wierności lub niewierności. Sprawdźcie, które imiona męskie gwarantują wierność ze strony partnera.

Aleksander

Jeśli trafił ci się partner o tym imieniu, jesteś prawdziwą szczęściarą. Mężczyźni o imieniu Aleksander są stworzeni do założenia rodziny. Są nie tylko troskliwymi ojcami i kochającymi mężami. Wierność jest dla nich świętością. Do tego mają świetne poczucie humoru i po prostu nie da się przy nich nudzić.

Kobieta i mężczyzna/YouTube @Wiem
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Wiem
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Wiem

Adam

Adam nie pomyśli o zdradzie i tego samego będzie wymagał od swojej partnerki. Warto pamiętać, że choć mężczyzna noszący to imię może wybaczać błędy, to nigdy o nich nie zapomni.

Tomasz

Jeśli Tomasz kocha, to na zabój. Jest w stanie zrobić dla swojej ukochanej, bliskich i przyjaciół naprawdę wszystko. Nie zdradzi, bo wierność jest jedną z jego podstawowych zasad. Niestety jeśli zostanie zdradzony, nie będzie w stanie tego wybaczyć.

Kobieta i mężczyzna/YouTube @Wiem
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Wiem
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Wiem

Przemysław

Przemysław jest stworzony do życia w rodzinie. Jest troskliwym mężem, choć musi mieć partnerkę, która będzie potrafiła zająć się domem i kwestiami finansowymi. Dla swojej ukochanej zrobi absolutnie wszystko i nawet nie pomyśli, żeby spojrzeć na inną kobietę.

Jacek

Nie ma wierniejszego mężczyzny niż Jacek, choć oczywiście dopiero w momencie, kiedy trafi na tę jedyną. Dla niej jest w stanie zrezygnować z prowadzonego życia towarzyskiego, koncentrując się w pełni na rodzinie, choć z natury to typ niezwykle towarzyski.

A wy, jakie imiona dopisalibyście do tej listy? Jest jakieś, które byście z niej skreśliły?

To też może cię zainteresować: Aleksandra Kwaśniewska zabrała głos w sprawie głośnego wywiadu z Marcinem Hakielem. Padły mocne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Syjamskie bliźniaczki Abby i Erin Delaney. Ich niesamowita historia trwa do teraz. Co u nich słychać

O tym się mówi: Anna Ziemba z "Sanatorium miłości" wybrała się na wakacyjny wypoczynek. Nie narzekała na brak towarzystwo