Jak podaje portal "Jastrząb Post", Iwona Pavlovic zdecydowała się pokazać fanom w zupełnie nowej odsłonie. Twarz jurorki "Tańca z gwiazdami" zmieniła się nie do poznania.

Iwona Pavlovic znów zasiądzie w jury "Tańca z gwiazdami"

Iwona Pavlovic od lat występuje w roli jurorki w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie doczekała się nawet przydomka "czarna mamba". Z tańcem Pavlović związana jest od lat, zaczęła trenować w wieku kilkunastu lat.

W jej dorobku tanecznym znajdziemy wielokrotny tytuł mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Teraz ocenia taniec innych nie tylko w tanecznym show Polsatu, ale także w czasie zawodów.

Już jesienią będzie znów miała okazję pooceniać umiejętności taneczne znanych i lubianych. A kogo będziemy mogli zobaczyć w 13. edycji "Tańca z gwiazdami"? Wśród uczestników mieliby pojawić się: Krzysztof Rutkowski, Beata Kozidrak, Roksana Węgiel, a także Magdę Mołek.

Iwona Pavlivic zmieniła się nie do poznania

Iwona Pavlović jest bardzo aktywną urzytkowniczką social mediów. Ostatnio jej wielbiciele mieli okazję zobaczyć jurorkę w zupełnie niecodziennym wydaniu. "Czarna mamba" postanowiła pobawić się nieco filtrami, z jakich korzysta wielu internautów.

Efekty niespecjalnie zachwycily Ivonę Pavlovic. "Świat zwariował" - stwierdziła, dodając, że wygląda niczym "robokop". "Kompletnie inna kobieta!" - skwitowała.

Iwona Pavlovic z filtrem/Instagram @Iwona Pavlovic
Iwona Pavlovic z filtrem/Instagram @Iwona Pavlovic
Iwona Pavlovic z filtrem/Instagram @Iwona Pavlovic

Iwona Pavlović nie ukrywa, że z jednej strony efekty uzyskane w ten sposób dają sporo zabawy, z drugiej zaś przerażają, bo są narzędziem do budowania oszustwa.

A w ktorej wersji Iwona Pavlovic podoba się wam najbardziej?

To też może cię zainteresować: W Europie pojawiła się nowa odmiana koronawirusa. Jest czymś zupełnie innym niż jego poprzednik. Czeka nas kolejny lockdown

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Monika i Andrzej z "Sanatorium miłości" zdecydowali się odważny krok. Internauci nie kryją zachwytu

O tym się mówi: Rząd szykuje poważne zmiany na cmentarzach. Przegapienie tego terminu, może mieć poważne konsekwencje. O co chodzi