Jak przypomina portal "Super Express", Aleksandra Żebrowska powita niebawem na świecie czwarte dziecko. Żona Michała Żebrowskiego jest bardzo aktywna w sieci i chętnie dzieli się przebiegiem ciąży. Ostatnio zdradziła swoją aktualną wagę. Fanki nie kryją zachwytu postawą Oli.

Żebrowscy czekają na narodziny czwartego dziecka

Aleksandra i Michał Żebrowscy są już rodzicami trzech synów. Niebawem ich rodzina znów się powiększy. Ostatnio pogoda nieszczególnie sprzyja ciężarnym, Ola Żebrowska tryska optymizmem i dobrym humorem. Chętnie dzieli się coraz bardziej okazałym ciążowym brzuszkiem. Zdecydowała się nawet zdradzić, ile przytyła w ciąży.

"Kilka tygodni i parę kilo później 83 kg" - możemy przeczytać we wpisie żony Michała Żebrowskiego.

Śledzący profil Aleksandry Żebrowskiej prześcigali się w zachwytach nie tylko nad wyglądem Oli, ale także jej podejściem do kwestii wagi. Wiele osób chwalił to, że tak otwarcie mówi o swojej wadze.

"Najpiękniejsze 83kg ever" - napisała pod postem Aleksandry Żebrowskiej Zofia Zborowska. Jedna z internautek dodała, że widząc Ole nie uwierzyłaby, że warzy 83 kg, bo zachwyca przepiękną sylwetką. "Cudna naturalna kobietka" - dodała inna.

Z informacji przekazanych przez portal "Pudelek" wynika, że Żebrowscy powitają na świecie kolejnego syna. Źródło dodało również, że na czwórce dzieci para z pewnością nie poprzestanie, bo oboje marzą o tym, aby zostać rodzicami córki. Marzą o wielkiej rodzinie i mają zamiar spełnić to pragnienie.

Ola Żebrowska dodała, że jej czwarta ciąża jest tak naprawdę ósmą ciążą. Żona Michała Żebrowskiego musiała zmierzyć się z poronieniami oraz z ciążą pozamaciczną.

Was też zachwyca Ola Żebrowska w ciąży?

To też może cię zainteresować: Zarobki Doroty Szelągowskiej powalają na kolana. O takiej sumie marzy niemal każdy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Piękno księżnej Diany uchwycone na zdjęciach. Tylko jeden fotograf potrafił uchwycić jej blask prawidłowo

O tym się mówi: Małgorzata Kożuchowska rozbudza zmysły w stroju kąpielowym. Zdjęcia z basenu zrobiły furorę