Każdy, kto zna twórczość Małgorzaty Kożuchowskiej i kreowane przez nią postaci dobrze wie, że od samego początku swojej kariery filmowej aktorka jest niezwykle atrakcyjną kobietą i rozbudza zmysły figurą i aparycją.

Aż trudno uwierzyć, że Małgorzata Kożuchowska ma 51 lat

Zarówno jako Hanka Mostowiak, jak i bohaterka serii o Kilerze Małgorzata Kożuchowska pozostawia w tyle wiele dużo młodszych od siebie kobiet. Jako Natalia Boska z serialu komediowego “Rodzinka.pl”, w niezwykły sposób pokazała atrakcyjność matki trzech dorastających chłopców, która po mistrzowsku radzi sobie otoczona męskim towarzystwem i z wielkim wdziękiem wypruwa sobie żyły, pracując jednocześnie na cały etat.

Jest przy tym autentyczna i niezwykle atrakcyjna, co widać po jej relacji z serialowym mężem. Gdy zatem do sieci trafiły jej zdjęcie w stroju kąpielowym, w którym pławi się zrelaksowana w ciepłej wodzie w basenie, nie mogło to umknąć uwadze internautów i tabloidów.

51-latka pochwaliła się na Instagramie zakończonym sezonem teatralnym i możliwością totalnego odpoczynku - malgorzatakozuchowska_ Zweryfikowano Zakończyłam właśnie sezon teatralny! 🎭 I teraz będę się „byczyć”…. Żartowałam😁 Co planujecie na wakacje? Morze, góry? Zostajecie w domu? A może nie macie w tym roku wakacji? P.S. Zdjęcie zaproponował mi telefon w albumie pt. (UWAGA!) „LATO. LATA LECĄ”… Także tak🤣🤣🤣

Jak widać, pomimo zniekształcenia obrazu wodną perspektywą widać bardzo dobrze, że kibić aktorki jest bez zarzutu. Zgrabna sylwetka i jędrna skóra zachwyciła komentujących publikację internautów.

O tym się mówi: Oferta Edukacyjna akademii Rydzyka się powiększa. Przemysław Czarnek już złożył podpis

Zerknij: Zachodnie media przewidują potężne zamieszanie w Rosji. Putin miał niespodziewanie szybko skrócić swój pobyt na Białorusi. Ekspresowo dotarł na Kreml