Nie jest tajemnicą, że wychowanie nastolatków nie należy do zadań prostych szczególnie, znanym medialnie postaciom.

Jedna z córek Michała Wiśniewskiego złapana z papierosem?

Wiedzą o tym bardzo dobrze sławni rodzice jak Edyta Górniak, czy Marta Wiśniewska lub Michał Wiśniewski, rodzice Fabienne, która niedługo skończy 19 lat.

Jak możemy dowiedzieć się instagramowego profilu jej taty Michała Wiśniewskiego, nastolatka przechodzi fazę licznych metamorfoz, eksperymentów z fryzurami i poddawania się zabiegom tatuażu.

Wokalista i lider zespołu Ich Troje nie kryje zadowolenia i wzruszenia, gdy chwali się na Instagramie nowymi tatuażami córki, które sama zaprojektowała. Jak donosi Super Express, nastolatka jakiś czas temu opublikowała na swoim instagramowym profilu film, na którym widać ją z papierosem.

źródło: Instagram/fabbka

Aktualnie nie jest on już dostępny w sieci, lecz sprytni internauci zdążyli zrobić screeny, które zostały rozpowszechnione. Jak się okazuje, nie jest to zwykły papieros, a jego elektroniczny odpowiednik, co Wyraźnie widać na stopklatce.

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ O: ZACZYNALI OD REALITY SHOW, A PÓŹNIEJ TRAFILI DO POLSKIEJ POLITYKI. LISTA ZNANYCH PARLAMENTARZYSTÓW I SAMORZĄDOWCÓW, KTÓRZY ZACZYNALI W TV JEST DŁUGA