Wielu jednak może zainteresować informacja na temat osoby, która stoi za zaprojektowaniem i budową willi tak chętnie wynajmowanej przez celebrytów. Jak donosi Super Express, Wojciech Modest Amaro wraz z żoną sprawił, że willa poza Warszawą powstała i cieszy się tak ogromną popularnością.

Małgorzata Rozenek-Majdan zrelacjonowała przeprowadzkę do luksusowej willi

Z mediów społecznościowych wynika, że relacjonowane szeroko na Instagramie przeprowadzka Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej rodziny do podwarszawskiej willi jest sprawą tymczasową. Jak się okazuje, celebryci są w trakcie budowy własnego domu, a w willi Modesta Amaro planują pozostać do zakończenia budowy.

Według medialnych doniesień to konkretnie małżonka znanego restauratora jako projektantka była odpowiedzialna za projekt i aranżację wnętrz nieruchomości. Z relacji Super Expressu wynika, że mowa jest o prawdziwej przestrzeni i luksusie, które mocno urzekły Małgorzatę.

Celebrytka stwierdziła, że po spojrzeniu jedynie na drzwi wiedziała bardzo dobrze, że będą to idealne warunki dla jej rodziny - Sytuacja była taka, że nie zdążyłam otworzyć drzwi, ale widząc, jak wyglądają i wyobrażając sobie moje wiszące, bożonarodzeniowe wieńce wiedziałam, że to będzie to. I wiedziałam, że jeżeli tak wyglądają drzwi zewnętrzne, to środek będzie mi się podobał. Oczywiście wiedziałam wcześniej materiały i zdjęcia. Piękne miejsce - zdradziła w wywiadzie.

O tym się mówi: Barszcz Sosnowskiego niesie zagrożenie dla człowieka. Ta dwulatka jest tego przykładem

Zerknij: Oferta Edukacyjna akademii Rydzyka się powiększa. Przemysław Czarnek już złożył podpis