Jak podaje portal "O2", relacje synów księcia Karola i księżnej Diany jeszcze nigy nie były tak złe, jak ma to miejsce teraz. Niestety książę Harry swoim zachowaniem nie poprawia sytuacji. Co takiego zrobił zbuntowany książę?

Bez przełomu

Choć wiele osób miało nadzieję, że książęta William i Harry będą w stanie się ze sobą dogadać, kolejne wydarzenia sprawiają, że wydaje się to coraz mniej prawdopodobne. Przełomem miała być wizyta Meghan Markle i Harry'ego w Wielkiej Brytanii w związku z jubileuszem królowej Elżbiety II.

Tak się jenak nie stało. Sytuacji nie zmieniły również 40. urodziny Williama. Jak donosi magazyn "New Idea", książę Harry nie zdecydował się nawet złożyć życzeń swojemu starszemu bratu. Dziennikarze nie mieli złudzeń, że brak telefonu w tak wyjątkowym dniu, mógł bardzo mocno dotknąć następcę tronu.

Harry i William zapomną o konflikcie? / YouTube:  TODAY
Harry i William zapomną o konflikcie? / YouTube: TODAY
Harry i William zapomną o konflikcie? / YouTube: TODAY

Brak zaproszenia

Biografka rodziny królewskiej Angeli Levin rzuciła na sprawę nieco inne światło. Jak zdradziła w rozmowie z "Mirror", że brak telefonu od księcia Harrego w dniu urodzin brata był konsekwencją tego, że nie został on zaproszony na impreże urodzinową Williama. To bardzo miało dotknąć Harry'ego, który uznał, że w takim razie nie będzie się narzucał.

Z sondażu przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii wynika, że poddani królowej Elżbiety II obwiniają za zniszczenie relacji braci Meghan Markle. To za namową żony Harry przeniósł się do Stanów Zjednoczonych i zrezygnował z reprezentowania rodziny królewskiej. Harry podkreślał, że zdecydował się na wyjazd, by jego żony nie spotkał los jego mamy - księżnej Diany.

Meghan Markle i książę Harry / YouTube:   BBC
Meghan Markle i książę Harry / YouTube: BBC
Meghan Markle i książę Harry / YouTube: BBC

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Władimir Putin odniósł się do poruszających doniesień z centrum handlowego na Ukrainie. Prezydent Rosji obwinił za sytuację Ukraińców. Co powiedział

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Edyta Wojtczak znalazła się w fatalnym położeniu i musi na wszystkim oszczędzać. Wszytko ze względu na emeryturę

O tym się mówi: Milionom Polaków w portfelach zostają nędzne grosze. Wzrost cen nie ma zamiaru wyhamować. Czerwcowa inflacja nie napawa optymizmem. Co będzie dalej