Jak przypomina portal "Plotek", Alan Cyprysiak jakiś czas temu wziął udział w programie "Mam talent". Przyznał, że okupił to problemami natury psychicznej, do czego przyczyniło się zachowanie prowadzących i składu sędziowskiego. Poznajcie szczegóły!

Koszmarne wspomnienia

Udział w programie "Mam talent" był dla wielu osób spełnieniem marzeń. Niestety nie wszyscy wspominają przygodę w show, jako coś pozytywnego. Wśród tych ostatnich jest Alan Cyprysiak, dla którego okazał się to prawdziwnym koszmarem, o czym opowiedział w poruszającym wywiadzie.

Alan Cyprysiak pojawił się w towarzystwie Sashy Strunin, znanej z występów w zespole "The Jet Set" oraz duetu z Dannym. Alan przyznał, że od początku nie czuł się dobrze na planie produkcji, co wiązało się przede wszystkim z ciągłymi namowami do zwierzenia się na temat własnego życia.

Jednak najgorsze wciąż było przed nim. Przyznał, że szczególnie mocno przeżył wyjście na scenę i poddanie się ocenie jury. Alan wspomniał, że najłagodniejszy okazał się dla niego Augustin Egurolla. Niestety nie mógł liczyć na podobne miłosierdzie ze strony Agnieszki Chylińskiej.

Alan Cyprysiak przypomniał, że przerwał wypowiedź piosenkarki i zapytał, dlaczego chcą "zniszczyć" to, co do tej pory udało mu się wypracować. Chylińska miała się do niego wówczas zwrócić słowami: "słuchaj, ja mówię teraz, więc daj mi dokończyć i się po prostu zamknij".

Przyznał, że bardzo mocno przeżywał krytykę i rozpacz rodziców, którzy musieli słuchać, jak jurorzy go "gnoją". Sasha Strunin przyznała, że nie spodobało jej się też zachowanie Marcina Prokopa i Szymona Hołowni, którzy mieli się wyśmiewać z Alana.

Alan Cyprysiak zdradził, że udział w talent show okupił załamaniem nerwowym i minęło sporo czasu za nim udało mu się dojść do siebie. Ostatecznie nie wyemitowano jego przesłuchania w programie.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Notatka znaleziona w zabawce syna miała mroczną treść. Co przeczytała mama chłopca

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Papież Franciszek skomentował sytuację na Ukrainie. Co takiego powiedział

O tym się mówi: Nadchodzący weekend będzie bardzo dynamiczny pod względem pogody. Synoptycy nie mają wątpliwości. Bardzo poważne ostrzeżenia na terenie całego kraju