Jak przypomina portal "Pomponik", w marcu tego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że po 17. wspólnie spędzonych latach zdecydowali się rozstać. Oboje zapewniali, że chcą zrobić wszystko, aby ich dzieci jak najmniej ucierpiały na rozwodzie. Pomimo najszczerszych chęci ochronienia pociech, nie da się zrobić tego w 100 procentach. Dowodem na to są zbliżające się urodziny syna pary - Adama. Okazuje się, że tancerza może zabraknąć na przyjęciu.

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

W wydanym oświadczeniu o rozstaniu para zaznaczyła, że nie będzie komentować rozwodu, co miało być podyktowane troską o dzieci. Pomimo tej deklaracji, tancerz zdecydował się udzielić Aleksandrze Kwaśniewskiej wywiadu, w którym zasugerował, że przyczyną rozpadu jego małżeństwa była zdrada jego żony.

Para dzieli się opieką nad dziećmi, prześcigając się w tym, które z nich zabierze je na lepsze wakacje albo da lepszy prezent. Teraz Kasia Cichopek przygotowuje dla syna przyjęcie urodzinowe. Z informacji przekazanych przez tygodnik "Świat i ludzie" wynika, że na imprezie zabraknąć ma Marcina Hakiela, który nie dostał zaproszenia.

W tygodniku możemy przeczytać, że jest jeszcze zbyt wcześnie na to, aby spotykać się razem przy tego rodzaju okazjach. Pomiędzy małżonkami wciąż jest jeszcze zbyt wiele negatywnych emocji. Koleżanka aktorki miała zdrazić, że Cichopek wciąż jest rozgoryczona i ma do byłego partnera ogromny żal.

Ponoć Marcin Hakiel także szykuje dla swojego syna coś wyjątkowego. Zapewne i w jego przypaku nie ma się co spodziewać zaproszenia dla Cichopek.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: "You Can Dance - Nowa generacja". Zmiany w składzie jurorskim i nie tylko. Wielka rewolucja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agata Kornhauser-Duda nie pojawiła się na spacerze z królową. Dlaczego żony prezydenta Andrzeja Dudy zabrakło wśrod pozostałych pierwszych dam

O tym się mówi: Wakacyjny wypoczynek nie dla wszystkich Polaków. Wiadomo ilu z nas nie wyjedzie na wakacje z powodu szalejącej drożyzny