Roksana węgiel jest jedną ze zwyciężczyń konkursu wokalnego Eurowizja Junior, której następczynią była Viki Gabor.

Nie jest tajemnicą, że nastolatka w zupełności wykorzystuje swoją szansę na sukces medialny, jaką otrzymała, uczestnicząc w programach typu talent show, zdobywając nagrody i działając w show-biznesie.

Wielka zmiana w wyglądzie Roxi. Czy jest w niej jeszcze odrobina z Roksany Węgiel, jaką znamy?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ROXIE 🖤 (@roxie_wegiel)

Gdy zacznie się przeglądać instagramowy profil nastolatki, dochodzi się do wniosku, że nie jest to już dziecięce spojrzenie, ani uśmiech, lecz na zdjęciach i nagraniach wideo widoczna jest wschodząca gwiazda show-biznesu, która już na dobre wsiąka w świat celebrytów, show-biznesowych kuluarów, pozowania do zdjęć na ściance i podążających za nią ochroniarzy.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ROXIE 🖤 (@roxie_wegiel)

Stylizacja, w której zaprezentowała się Roksana węgiel na zdjęciu opublikowanym na Instagramie, nie pokazuje nic, prócz uwydatnienia najbardziej pożądanych cech w zachodnim świecie show-biznesu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ROXIE 🖤 (@roxie_wegiel)

Nie ma na nim ani śladu dawnej Roksany Węgiel, widać natomiast pewną siebie seksbombę, która nie jest w stanie zmieścić się w swojej garderobie przed występem i po nim z powodu nadmiaru prezentów i kwiatów otrzymanych od wielbicieli.

Gdy przejrzy się jej instagramowy profil, od razu się zauważy, że takich sesji zdjęciowych było znacznie więcej. Należy sobie zatem zadać pytanie: czy dzieciństwo Roksany Węgiel właśnie dobiegło końca?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agata Kornhauser-Duda nie pojawiła się na spacerze z królową. Dlaczego żony prezydenta Andrzeja Dudy zabrakło wśrod pozostałych pierwszych dam

O tym się mówi: Karolina Korwin-Piotrowska odniosła się do zamieszania wokół Tomasza Lisa. Padły wyjątkowo mocne słowa. Dziennikarz nie będzie z nich zadowolony