Jedną z nich była do 1998 roku Magdalena Masny, która została zatrudniona w “Kole Fortuny” przez przypadek. Jako studentka polonistyki i przyszła nauczycielka, parała się także pracą modelki, która zawiodła ją na plan teleturnieju "Koło Fortuny".

Nie zdała egzaminu i zrezygnowała z pracy w telewizji

Jak donosi Super Express, znajomy fotograf wysłał jej zdjęcia producentom teleturnieju, którzy natychmiast się nią zachwycili i postanowili zaprosić na rozmowę o pracę. Jej zadaniem było witanie i żegnanie widzów koła fortuny, a także odsłanianie na tablicy liter wskazywanych przez uczestników teleturnieju.

Bardzo szybko zdobyła serca telewidzów, a z biegiem czasu zaczęto uważać ją za wzór do naśladowania pod względem stylizacji i mody. Szczyt popularności Magda Masny przeżyła w latach 90, kiedy teleturniej “Koło Fortuny” cieszył się ogromną popularnością.

Jak wyznała w wywiadzie udzielonym po latach, nie zdawała sobie sprawy z popularności programu i swojej własnej wychodząc beztrosko po zakupy czy z dzieckiem do przedszkola będąc już celebrytką.

Po zakończeniu emisji programu Magda Masny próbowała jeszcze swoich sił w telewizji, jednak pewne wydarzenie skutecznie odstraszyła ją od dalszych prób - Po dwóch miesiącach pracy nie zdałam egzaminu na kartę ekranową, więc nie mogłam dłużej pracować jako spikerka. Być może nie byłam tam potrzebna lub chciana. Uznałam to za znak. I odeszłam z telewizji na dobre - wyjawiła na łamach książki pod tytułem “Gwiazdy tamtych lat”.

Dzisiaj była spikerka, lawiruje w świecie artystów, zajmując się pisaniem tekstów na strony internetowe jako copywriter.

O tym się mówi: Gdy zatka się odpływ zlewu, użyj kostek lodu. Efekty cię zadziwią

Zerknij: Problemy zdrowotne Piotra Kraśki mocno odbiły się na jego rodzinie. Ukochana dziennikarza nie ma wątpliwości, musi zwolnić tempo