Jak podaje portal "Pomponik", Sebastian Karpiel-Bułecka i jego żona coraz częściej się mijają. Nic dziwnego, oboje chętnie angażują się w swoją działalność zawodową. Jeden z tygodników jest przekonany, że małżeństwo podjęło właśnie próbę ratowania swojego związku. Pikanterii sprawie ma dodawać fakt, że w otoczeniu muzyka pojawiła się tajemnicza piękność.

Sebastian Karpiel-Bułecka w Opolu sam

Sebastian Karpiel-Bułecka był jedną z gwiazd koncertu "Folkowe Opole", odbywającego się w trakcie 59. Festiwalu w Opolu. Niestety w czasie występu i po nim, muzyk nie mógł liczyć na wsparcie ze strony swojej żony. Zamiast pojawienia się w Opolu, Paulina Krupińska zdecydowała się jechać ze znajomymi do Turcji.

Zamiast żony, za kulisami opolskiego festiwalu Sebastiana Karpiel-Bułeckę wspierała ciemnowłosa chórzystka. Jeśli wierzyć relacjom, udało im się złapać wyjątkowo dobry kontakt. W tym samym czasie Paulina Krupińska pozowała do zdjęć m.in. w towarzystwie Anny i Roberta Lewandowskich.

Małżeństwo Sebastiana Karpiela-Bułecki i Pauliny Krupińskiej przechodzi kryzys?

W jednym z wywiadów Paulina Krupińska przyznała, że w jej małżeństwie zdarzają się "wybuchowe sytuacje, góralskie nocne awantury", a męża określiła mianem "choleryka". Zapytana wprost o to, czy jej związek przeżywa kryzys, zaprzeczyła, dodając, że nie zamierzają wynosić swoich problemów do mediów.

Jak donosi tygodnik "Na Żywo", parze marzy się wspólny wypoczynek, tylko we dwoje, aby móc nacieszyć się sobą i przypomnieć sobie, dlaczego przed czterema laty zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Wakacyjny wypoczynek nie dla wszystkich Polaków. Wiadomo ilu z nas nie wyjedzie na wakacje z powodu szalejącej drożyzny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agata Kornhauser-Duda nie pojawiła się na spacerze z królową. Dlaczego żony prezydenta Andrzeja Dudy zabrakło wśrod pozostałych pierwszych dam

O tym się mówi: Kobieta bezlitośnie punktuje obecny obóz władzy. Nagranie z wypowiedzią seniorki robi w sieci furorę