Jak przypomina portal "Pomorska", Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych blogerek w naszym kraju. Choć córka byłego premiera stara się zachować swoje życie prywatne w tajemnicy, nie stroni od publikowania wnętrz swojego mieszkania. Dzięki temu, możemy zobaczyć, jak mieszka Kasia Tusk!

Tak mieszka Kasia Tusk

Kasia Tusk od lat prowadzi bloga Make Life Easier, w którym porusza szeroko rozumianą tematykę lifestylową. Córka byłego premiera Donalda Tuska mieszka z mężem i dwoma córkami w jednej z sopockich kamienic.

Wewnątrz mieszkania Kasi Tusk dominują jasne barwy, które połączone są z dodającym ciepła drewnem. Blogerka postawiła na minimalizm. Sypialnia Kasi Tusk jest przytulna dzięki drewnianej podłodze i ciepłym odcieniom ścian. Córka Byłego premiera ma za oknem piękny widok na zieleń.

Jasna kolorystyka dominuje również w pokoju córki Kasi. Łóżko dziewczynki jest osłonięte baldachimem. Snu małej księżniczki strzegą dwa ręcznie robione ptaki. Pokój ten współgra z resztą domu - tu też znajdziemy połączenie drewna i jasnych kolorów.

We wnętrzu domu Kasi Tusk wszystko jest dokładnie przemyślane. Można zneleźć dużo żywych kwiatów ustawionych w prostych szklanych wazonach, które dzięki swojej transparentności, pozwalają wyeksponować naturalne piękno roślin.

We domu blogerki nie brakuje również ramek, w których znajdują się zarówno rodzinne fotografie, jak i piękne grafiki. Pojawiają się one na pókach, ścianach, a nawet na okiennym parapecie. Uwagę zwraca przepiękny stół z drewnianym blatem, który został ustawiony w pobliżu okien, a także regały wypełnione książkami.

Jak w każdym domu, w którym jest maleńkie dziecko, u Kasi Tusk nie brakuje również mebli przystosowanych dla najmłodszych, jak choćby krzesło do karmienia.

Jak podoba się wam mieszkanie Kasi Tusk?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Dowbor szczerze o swojej synowej. Co powiedziała o Joannie Koroniewskiej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agata Kornhauser-Duda nie pojawiła się na spacerze z królową. Dlaczego żony prezydenta Andrzeja Dudy zabrakło wśrod pozostałych pierwszych dam

O tym się mówi: Karolina Korwin-Piotrowska odniosła się do zamieszania wokół Tomasza Lisa. Padły wyjątkowo mocne słowa. Dziennikarz nie będzie z nich zadowolony