Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Ida Nowakowska należy do grona tych gwiazd, które pozostają w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami. Ostatnio podzieliła się nagraniem, na którym pojawiła się wspólnie z Agatą Kornhauser-Dudą. Prezenterka nie kryła emocji ze spotkania. Jej entuzjazmu nie podzielali jednak internauci. Co wywołało ich oburzenie.

Ida Nowakowska chwali się nagraniem z pierwszą damą

Ida Nowakowska poprowadziła ostatnio drugą edycję Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Prezenterka była niezwykle dumna z możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu. Gwiazda TVP postanowiła podzielić swoją radością i dumą z tego, że miała okazję spotkać Agatę Kornhauser-Dudą.

Ida Nowakowska zachwycała się samą ideą konkursu, podkreślając, że podziwia działalność kół gospodyń wiejskich, dzięki którym lokalna tradycja ma szansę przetrwać, a "polska wieś się rozwija". Nowakowska nie ukrywała, że wielkim zaszczytem była dla niej możliwość rozmowy z pierwszą damą.

Wielu fanów Idy Nowakowskiej nie podzielało jej entuzjazmu, nie widząc w wydarzeniu niczego, czym można było się aż tak ekscytować. Pojawiło się także kilka mocnych słów pod adresem żony prezydenta Andrzeja Dudy. Jeden z internautów zarzucił pierwszej damie, że milczy w ważnych społecznie sprawach. "Pierwsza dama powiedziała choć słowo?" - zapytał ironicznie ktoś inny.

Przemyślenia Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami. W ostatnim czasie wywołują one wśród internautów dość ambiwalentne odczucia. Jakiś czas temu podzieliła się wspólnym zdjęiem z Johnym Deepem, co nie wszystkim przypadło do gustu.

Jedna z internautek napisała, że Nowakowska nie powinna się lansować zdjęciem Deepa, tym bardziej w kontekście procesu, określanego w mediach jako "proces dekady".

A wy, co sądzicie o najnowszym wpisie Idy Nowakowskiej i relacji ze spotkania z Agatą Kornhauser-Dudą?

To też może cię zainteresować: Znana dziennikarka podjęła ważną decyzję. Małgorzata Telmińska odchodzi ze stacji TVN

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tego rodzaju sukienek lepiej nie wkładać po 50. roku życia. Podstawa garderoby jest prostsza niż myślimy

O tym się mówi: Oświadczenie majątkowe ojca Andrzeja Dudy wzbudziło zaskoczenie. Jak wyglądają dochody Jana Dudy