Wiele wskazuje na to, że aktor wciąż nie stroni od towarzystwa płci pięknej, a medialne doniesienia tylko podsycają ogromną ciekawość i rosnące wciąż zainteresowanie życiem prywatnym Mikołaja, jego relacjami z płcią przeciwną, a przede wszystkim sprawami, na temat których artysta nie zabiera głosu w przestrzeni publicznej.

Mikołaj z przyjaciółką na kolanach radośnie pozuje do zdjęcia

Konkretniej chodzi o domniemaną bliską relację z tancerką Anną Głogowską. Tabloidy jednak nie zdołały ustalić jednoznacznie, czy wykonane w przysłowiowych krzaków zdjęcia przedstawiają relację damsko-męską, czy każdą inną relację, jaka może zaistnieć między kobietą a mężczyzną. Celebryci postanowili także nie komentować medialnych doniesień, ani domysłów podsycanych przez kolorowe pisma.

Zainteresowanie życiem intymnym Mikołaja Roznerskiego mogło eskalować w momencie, gdy Polska dowiedziała się o jego związku z piękną koleżanką z planu serialu “M jak miłość”, Adrianą Kalską.

Był to o tyle smakowity kąsek do opracowania dla tabloidów, że aktorzy poznali się właśnie na planie produkcji, gdzie wcielali się w role pary zakochanych. Po ich rozstaniu, ponownie spekulacjom nie było końca na temat powodów rozpadu związku, oraz ich przyszłości w “M jak miłość”, jednak wszystko dobrze się skończyło.

Teraz Mikołaj Roznerski opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie, w którego opisie poinformował, że jest widoczny na nim z przyjaciółką. Jest to o tyle niewielka przyjaciółka, że spokojnie zmieściła się na kolanach aktora.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Pilna wiadomość dla milionów Polaków. Rząd ustala nowy wiek emerytalny. O co chodzi

Zerknij: Już za kilka dni rusza ważny program. Rodzice dzieci w wieku szkolnym mają szansę na dodatkowe pieniądze. O czy mowa