Piotr Pręgowski z “Ranczo” zmienił się nie do poznania. Już nie wygląda jak wczesniej.

Aktor znany jest głównie z roli Pietrka w popularnym serialu emitowanym przez Telewizję Polską. Co ciekawe, rola Pietrka nei spadla aktorowi z nieba. Starania o obsadzenie w serialu miałybyć naprawdę wyczerpujące. Teraz emisja serialu dobiegła już końca. Co teraz robi Piotr Pręgowski?

Piotr Pręgowski wystepował w wielu cenionych polskich produkcjach, jednakże to własnie rola bywalca popularnej sklepowej ławeczki przyniosła mu największą popularność. W tym momencie aktor mial pzrejść wielką metamorfozę i w niczym nie przypomina już mieszkańca Wilkowyj. Co takiego zmienił w swoim wyglądzie?

Piotr Pręgowski z serialu „Ranczo” bardzo rzadko pokazuje się w mediach. Po zakończeniu zdjęć do serialu aktor zagrał jedynie kilka razy na deskach teatru. W tym momencie Piotr wraz z małżonką - aktorka Ewą Kuryło, podjęli decyzje o przejściu na emeryturę i wyprowadzeniu się z miasta. Para wiedzie spokojne wiejskie życie. Nie tylko styl życia zmienił się w codzienności aktora. Piotra zapuscił także włosy.

Ranczo / screen yt
Ranczo / screen yt
Ranczo / screen yt

Zerknij: Ten prosty patent nada ogórkom kiszonym wyjątkowy smak. Korzystały z niego nasze babcie

To też może cię zainteresować: Nie wszyscy seniorzy będą zadowoleni z salda konta w lipcu. Wielu może być zaskoczonych wysokością świadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nieproszeni lokatorzy opanowali balkon. Jak pozbyć się gniazda os i przy tym nie ucierpieć

O tym się mówi: Barbara Kurdej-Szatan zażyczyła sobie od męża apartament. O co chodzi