W 2022 roku Agata i Piotr Rubikowie celebrowali 14. rocznicę ślubu. W rozmowie z mediami małżonkowie uchylili rąbka tajemnicy o czymś, czego z uroczystości zaślubin i wesela żałują najbardziej.

Celebrytom pozostało polegać na wspomnieniach?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Za każdym razem, gdy świętują jubileusz zaślubin, przypomina się im błąd, jaki wówczas popełnili. Było to 21 czerwca 2008 roku we wrocławskim kościele Św. Jadwigi. Para doczekała się córek Heleny i Alicji.

Podczas udzielonego wywiadu małżonkowie z 14-letnim stażem małżeńskim przyznali się do decyzji, jakiej bardzo żałują w kontekście ślubu i wesela.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Wielu z nas wspominając dzień swojego ślubu, chętnie powraca do archiwalnych materiałów, aby powspominać i zobaczyć jak się wówczas wyglądało. Nie sposób wyobrazić sobie, że można by świadomie podjąć decyzję o nieuwiecznianiu na wideo jednego z najważniejszych dni w życiu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Gdy media opisują rocznice ślubu celebrytów chwalący się w mediach społecznościowych archiwalnymi zdjęciami i filmami z uroczystości, do głowy by nikomu nie przyszło, że Agata i Piotr Rubikowie nie posiadają żadnych pamiątek wideo z dnia ślubu - Dzień ślubu bardzo pamiętam. Ale tańca nie. Mój brat mi dzisiaj napisał, że to był zespół Simply Red, ale kompletnie nie pamiętam utworu. Po prostu zapomniałam. Piotr też nie pamięta. Bardzo tego żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na film wideo - przyznała modelka w wywiadzie.

O tym się mówi: Dla wielu to prawdziwy przysmak. Mogą jednak poważnie zaszkodzić

Zerknij tutaj: Iga Lis pochwaliła się niesamowitymi chwilami ze swoich urodzin. Wspomnieniowe wideo trafiło do Internetu. Towarzyszy jej siostra i ukochani rodzice