Przykładem "innego" dzieciństwa, jakie w życiu wielu ludzi się przytrafiło, jest dzieciństwo spędzone w rodzinie królewskiej.

Na początku jako małe brzdące, księżniczki i książęta nie zdają sobie sprawy z tego, że świat o nich usłyszał, zanim w ogóle przyszli na świat. Później jest już tylko eskalacja zainteresowania opinii publicznej ich życiem, codziennością i dziecięcymi wybrykami, które zdarzają się pomimo królewskiego pochodzenia.

Od psotnych wybryków księcia Louisa w królewskiej loży po urocze stroje bliźniaków księcia Jerzego i księżniczki Charlotte — uwielbiane były wszystkie dziecięce chwile z Cambridge z historycznego weekendu. Film opublikowany przez konto TikTok @the_blazing_royals, ukazujący najsłodszą chwilę między księciem Williamem, Georgem i Charlotte w Walii w sobotę, zgromadził ponad 1,4 miliona wyświetleń.

Widz filmuje, jak książę William ściska im dłoń, po czym następuje pewny uścisk dłoni ośmioletniego księcia George'a, a następnie przyszła kolej na księżniczkę Charlotte, która nie miała pewności, czy w ogóle ją ktoś zauważył... Gdy zorientowała się, że jednak uścisk jej małej dłoni również jest ważny - z uśmiechem wyciągnęła ją do autora nagrania.

@the_blazing_royals What a lovely moment 🥰 #princewilliam #royalfamily ♬ original sound - TBR

O tym się mówi: Sanatorium Miłości 4: Nagły zwrot akcji w relacjach seniorów. Uczestnik ostatniej edycji niespodziewanie spotkał się z kuracjuszką trzeciego sezonu

Zerknij: Mariola Baruk pokazała zdjęcie z najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Internauci szybko zareagowali