Jak informuje serwis Telemagazyn, choć ostatnia, czwarta edycja „Sanatorium Miłości” już dawno za nami to jej uczestnicy wciąż wzbudzają wiele emocji, a widzowie chętnie szukają informacji o tym, jak potoczyły się losy sympatycznych kuracjuszy ośrodka w Polanicy-Zdroju.

Wielu z nich może cieszyć się naprawdę sporą popularnością, a w tej grupie znalazł się Andrzej Siorski, który w ostatnim sezonie randkowego programu dla seniorów był wyjątkowo rozchwytywany. Jak się okazuje, szukający miłości w jesieni życia mężczyzna właśnie spotkał się z kuracjuszy z trzeciego sezonu, Haliną Jaksą!

Niespodziewane spotkanie uczestnika czwartej edycji „Sanatorium Miłości” z kuracjuszką z trzeciego sezonu. Czy to początek pięknej historii?

Nie da się ukryć, że „Sanatorium Miłości” cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów TVP i spotyka się z szerokim pozytywnym odzewem. Wielu osobom trudno już sobie wyobrazić, by kolejnej edycji programu miałoby na antenie Telewizji Polskiej zabraknąć. Osoby oglądające show kibicują kuracjuszom i liczą na to, że nawet w słusznym wieku można znaleźć miłość.

Jednym z głównych bohaterów czwartej edycji show był emerytowany były piłkarz, Andrzej Sikorski. 65-latek pochodzący z Warszawy należy do niezwykle aktywnych osób i mimo wieku stara się podróżować po kraju, nie wyobrażając sobie stereotypowej emeryckiej stagnacji i siedzenia w fotelu.

To zdecydowanie przyciąga wiele kobiet, widzących w mężczyznach pokroju Andrzeja szansę na piękną, aktywną i uroczą jesień życia. Okazuje się, że energiczny Andrzej zjawił się na biesiadzie pod Działdowem. W tym miejscu poznał Królową Turnusu trzeciej edycji, czyli Haliną Jaksą. W sieci znalazły się zdjęcia, na których można zobaczyć jak Andrzej czule obejmuje koleżankę! Właśnie, koleżankę? A może to coś więcej?

Jak informował portal "Życie News": ADAM MAŁYSZ MA KLUCZOWE PLANY WOBEC PZN PO WYBORACH NA PREZESA ZWIĄZKU. JUŻ ZAPOWIEDZIAŁ, ŻE NIE BĘDZIE RZĄDZIĆ ZZA BIURKA. CO ZAMIERZA WŁAŚNIE ZROBIĆ

Przypomnij sobie: SPEŁNIŁO SIĘ WIELKIE MARZENIE MARTY MANOWSKIEJ. OD LAT CHCIAŁA ZOSTAĆ MAMĄ I NARESZCIE TO MOŻLIWE. ZAJMUJE SIĘ DZIEĆMI „NA ZASTĘPSTWO”. O CO CHODZI

Portal "Życie News" pisał również: SYN NATALII KUKULSKIEJ WYGLĄDA JAK JEJ MĘSKI SOBOWTÓR. WOKALISTKA POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIAMI Z JANEM. PIERWORODNY ARTYSTKI WYRÓSŁ NA PRZYSTOJNIAKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA NIESAMOWICIE ZASKOCZYŁA INTERNAUTÓW. NA JEJ PROFILU UKAZAŁO SIĘ BARDZO NIETYPOWE ZDJĘCIE TATY ZA MŁODU. NIEBYWAŁE PODOBIEŃSTWO