Jak podaje portal "Super Express", szkolni koledzy Władimira Putina postanowili podzielić się wspomnieniami dotyczącymi obecnego rosyjskiego przywódcy. Jeden z nich wspomina, że choć nie był najsilniejszy, potrafił wpaść w szał i posuwać się do wszystkiego. Poznajcie szczegóły!

Władimir Putin od małego pokazywał, że jest zdolny do wszystkiego

Bezwzględny i zdolny do wszystkiego - tak dziś wiele osób postrzega Władimira Putina. Okazuje się, że podobne cechy przypisywano mu już w czasach szkolnych. Koledzy rosyjskiego przywódcy ze szkolnej ławy wspominają go, jako osobę nieobliczalną.

Przyszły rosyjski przywódca dorastał w bardzo trudnych warunkach. "The Sun" wskazuje, że mieszkanie, w którym dorastał pełne było karaluchów. Do tego dzielił je z dwoma innymi rodzinami. Kiedy poszedł do szkoły, szybko stało się jasne, że nie będzie z nim łatwo.

Jego koledzy wspominają, że Władimir Putin choć nie należał do najsilniejszych, wyróżniał się zaskakującą nieustraszonością. Nikogo się nie bał i był gotowy stanąć do walki z każdym. Kiedy ktoś go atakował, po prostu wpadał w szał i zawsze wygrywał, niezależnie od tego, czy przeciwnik był od niego silniejszy, czy nie.

W trakcie bójek "drapał, gryzł, wyrywał kępki włosów, walczył do końca". W wieku 12 lat, Władimir Putin trafił do nowej szkoły, bo w starej nikt nie był w stanie poradzić sobie z jego zachowaniem. W nowej placówce nieco się uspokoił. Znalazł pasję w postaci sztuki walki. Zaczął też znacznie lepiej się uczyć. W pamięci wielu zapisał się jednak, jako problematyczny.

Władimir Putin/YouTube @Maciek Ignaczak
Władimir Putin/YouTube @Maciek Ignaczak
Władimir Putin/YouTube @Maciek Ignaczak

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Jarosław Jakimowicz na wizji nie miał litości dla znanej wokalistki. Gospodarz „W kontrze” skomentował wygląd artystki. Posypała się lawina komentarzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Spełniło się wielkie marzenie Marty Manowskiej. Od lat chciała zostać mamą i nareszcie to możliwe. Zajmuje się dziećmi „na zastępstwo”. O co chodzi

O tym się mówi: Strażacy wydali ważny komunikat dotyczący ogrodowych basenów. Co się w nim znalazło