Jarosław Jakimowicz od wielu miesięcy słynie z niezwykle mocnych i często kontrowersyjnych wypowiedzi na antenie prowadzonego przez siebie serwisu publicystycznego „W kontrze”. Ekspert zatrudniony przez TVP znany jest z mocno nieprzyjemnych, wręcz złośliwych komentarzy pod adresem wielu osób, zdarza się mu nawet naśmiewać z innych znanych osób.

Niestety, w jednym z ostatnich wydań programu doszło do nieprzyjemnej sytuacji z udziałem Jakimowicza. Prezenter przekroczył granicę żenady i obraził ostro znana wokalistkę. Czy będzie musiał liczyć się z pozwem za swoje słowa?

Jarosław Jakimowicz obraził na wizji znaną wokalistkę. Gospodarz „W kontrze” nie liczył się z uczuciami artystki. Czekają go konsekwencje?

Zachowanie Jarosława Jakimowicza często spotyka się z mocną krytyką. Choć sam często dopuszcza się skandalicznych aktów to zdarza się mu coraz częściej szkalować inne, często niczemu niewinne osoby.

W taki sposób obraził właśnie wokalistkę grupy Yazoo, Alison Moyet. 52-latka i gwiazda muzyki lat 80. została przez niego nazwana „zaniedbaną”.

- Widzimy tutaj Alison Moyet, połowę duetu Yazoo. No wtedy chyba tam nastolatka. Miała może 19 lat. Nie wyglądała najlepiej. Można powiedzieć: zaniedbana dziewczyna – powiedział Jakimowicz po pokazaniu na antenie fragmentu teledysku Yazoo do piosenki „Don’t go”.

Portal "Życie News" pisał również: SKUTECZNE CZYSZCZENIE PIEKARNIKA NA BŁYSK MOŻE WYWOŁAĆ BÓL GŁOWY. SĄ WRĘCZ BANALNIE PROSTE SPOSOBY, BY ZROBIĆ TO W KILKA CHWIL. WYSTARCZĄ 2 SKŁADNIKI

Jak informował portal "Życie News": WYJĄTKOWY DZIEŃ DLA MARCINA HAKIELA. DZIECI NIEZWYKLE ZASKOCZYŁY TANCERZA NIESAMOWITYM PREZENTEM W DZIEŃ OJCA. POJAWIŁY SIĘ WIELKIE ŁZY WZRUSZENIA

Przypomnij sobie: NIEWIELE OSÓB WIE O TYM, JAK MIESZKA MACIEJ KURZAJEWSKI. DZIENNIKARZ MA BARDZO WYSUBLIMOWANY GUST. WNĘTRZA DOMU ODDAJĄ JEGO BARDZO AKTYWNY TRYB ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOROTA WELLMAN POSTANOWIŁA ZABRAĆ GŁOS W ISTOTNEJ DLA WIELU KOBIET SPRAWIE. GWIAZDA TVN PRZEKONUJE, ŻE DZIŚ NIE MA JUŻ MIEJSCA NA STRACH. O CO CHODZI