33-letnia Klaudia El Dursi szybko stała się rozpoznawalna w Polsce za sprawą występu w popularnym show TVN „Top Model”. Urodzona w Bydgoszczy pół Libanka, pół Polka szybko ujęła jurorów swoją urodą i stylem bycia, trafiając do Domu Modelek dzięki złotemu biletowi. Wkrótce okazało się, że posiadająca duże opory w pozowaniu w kostiumie kąpielowym Dursi ma za sobą epizod w „Playboyu” i wokół rodzącej się gwiazdy zrodziły się spore kontrowersje.

Klaudia szybko zyskała popularność, a wraz z nią pojawiły się interesujące propozycje, m.in. prowadzenie „Hotelu Paradise”. Dzięki temu poznała wiele topowych polskich gwiazd. Na swoim koncie ma jednak sporo skandali! Jakich?

Klaudia El Dursi nie należy do grzecznych polskich gwiazd. Modelka i prezenterka wielokrotnie wywołała spore kontrowersje. O co chodzi?

Klaudii El Dursi zdarza się, choć nie często, ale mocno poimprezować. Podczas niedawno ślubu Karoliny Pisarek, na którym nie zabrakło gwiazdy TVN Klaudia bawiła się tak dobrze, że trochę zapomniała się w ilości spożytego alkoholu. Szybko okazało się, że wylądowała pod witaminową kroplówką! To był jej sposób na potężnego kaca.

Często też naraża się na bardzo mocne komentarze w kwestii udziału w dość odważnych sesjach. Dlaczego? Wiele osób uważa, że rola matki, w jakiej gwiazda doskonale się odnajduje nie idzie w parze z rozbieranymi zdjęciami. Czy faktycznie jest to aż taki problem?

Zdarzyło się również, że jeden z jej obserwatorów zgłosił ją jako osobę reklamująca nielegalne substancje. O co poszło? Klaudia mierzy się od lat z astmą i pewien znajomy poradził jej zażywanie ziołowych tabletek, jednak mimo zakupu gwiazda nie była przekonana, czy to dobry pomysł i zapytała fanów w social mediach, czy ktoś już je brał. To miała być podstawa do rzekomej kryptoreklamy środka.

Portal "Życie News" pisał również: SKUTECZNE CZYSZCZENIE PIEKARNIKA NA BŁYSK MOŻE WYWOŁAĆ BÓL GŁOWY. SĄ WRĘCZ BANALNIE PROSTE SPOSOBY, BY ZROBIĆ TO W KILKA CHWIL. WYSTARCZĄ 2 SKŁADNIKI

Jak informował portal "Życie News": WYJĄTKOWY DZIEŃ DLA MARCINA HAKIELA. DZIECI NIEZWYKLE ZASKOCZYŁY TANCERZA NIESAMOWITYM PREZENTEM W DZIEŃ OJCA. POJAWIŁY SIĘ WIELKIE ŁZY WZRUSZENIA

Przypomnij sobie: NIEWIELE OSÓB WIE O TYM, JAK MIESZKA MACIEJ KURZAJEWSKI. DZIENNIKARZ MA BARDZO WYSUBLIMOWANY GUST. WNĘTRZA DOMU ODDAJĄ JEGO BARDZO AKTYWNY TRYB ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOROTA WELLMAN POSTANOWIŁA ZABRAĆ GŁOS W ISTOTNEJ DLA WIELU KOBIET SPRAWIE. GWIAZDA TVN PRZEKONUJE, ŻE DZIŚ NIE MA JUŻ MIEJSCA NA STRACH. O CO CHODZI