Jego najnowsza publikacja odbiła się szerokim echem wśród zainteresowanych jego życiem internautów, którzy nie mogli uwierzyć w zakres przemiany celebryty.

Piosenkarz pochwalił się nowym wizerunkiem. Ta metamorfoza zaskoczyła internautów

W sieci pojawiły się liczne artykuły i komentarze tego, jaki efekt ciężkiej pracy został osiągnięty przez piosenkarza. Przypomnijmy, że popularność Grzegorza Hyży rozpoczęła się wraz ze wzięciem udziału w talent show X Factor, podczas którego widzowie mogli zobaczyć go ramię w ramię z byłą już żoną Mają Hyży.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Artyści poznali się, uczęszczając do klubu karaoke, ich relacja potoczyła się niezwykle szybko i w niepojęcie szybkim tempie postanowili zalegalizować swój związek.

Zaraz potem w nowopowstałej rodzinie pojawiły się bliźnięta Aleksander i Wiktor.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Po kilku miesiącach od zakończenia programu, celebryci jednak rozstali się. Teraz Grzegorz Hyży, publikując najnowsze zdjęcia, pokazał, jak intensywnie zabrał się za pracę nad sobą i swoją sylwetką.

Trzeba przyznać, że efekty są inspirujące do pójścia w ślady piosenkarza i zadbania o kondycję, tężyznę fizyczną i rzeźbę sylwetki.

O tym się mówi: Ten człowiek nie pozostawia Wołodymyra Zełenskiego samego na chwilę. Na jaw wyszły personalia osobistego ochroniarza prezydenta Ukrainy. Kim jest

Zerknij tutaj: Dobre wiadomości dla milionów seniorów w Polsce. Rząd na wiosnę szykuje się do rekordowej podwyżki emerytur i rent. Mowa nawet o kilkunastu procentach