Jak sama podkreślała wielokrotnie, jako kobieta luksusowa, kochająca bogactwo, przepych i złoto, aranżując wnętrza swojego dwupiętrowego apartamentu, chciała otoczyć się antykami, złoceniami i wszystkim, co jest drogie i błyszczy.

Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych urządziła się najpiękniej jak potrafiła

Nie ulega wątpliwości, że celebrytka z pełni osiągnęła swój cel, gdyż miejsce przez nią zamieszkiwane, to mieszanka nowoczesności z uciekającym złotem stylem pałacowym.

Jak sama przyznała kiedyś w wywiadzie, gdyby teraz miała się urządzać, z pewnością nie zrobiłaby takiego miksu różnych elementów.

Nie da się jednak ukryć, że przestronne pomieszczenia zaaranżowane są tak, by wyglądały luksusowo. Dagmara kaźmierska stwierdziła jednak, że wiele z elementów jest po prostu niepraktycznych, jak klamki wysadzane cyrkoniami.

Jednak celebrytka przyznaje szczerze, że po powrocie z USA do Polski, spełniając swoje marzenie, urządziła swój apartament najpiękniej, jak tylko zdołała -

Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl i chciałam, żeby tak wyglądało moje mieszkanie. Kiedy wróciłam z USA, spełniłam swoje marzenie i urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam.

O tym się mówi: Coraz trudniejsza sytuacja na Ukrainie. Nasz wschodni sąsiad ma nowego wroga. Najazd z terenu Białorusi i Morza Czarnego. Północna część kraju w ogniu

Zerknij: Ostra wymiana zdań pomiędzy ministrem Michałem Wójcikiem i Agnieszką Ścigaj. Polityk Solidarnej Polski nie przebierał w słowach