Głównie kojarzony jest z serialowym Tomkiem Boskim, którego wcielił się jako dziecko. W sitcomie "Rodzinka.pl" grał najstarszego z trzech synów Natalii i Ludwika Boskich.

Urodzony w Warszawie 11 lutego 1995 roku aktor i prezenter telewizyjny mógłbyś zdawać się być dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem, który jako osoba publiczna ma spory wpływ na swoich fanów. To on zapewniał nas do ostatniej prostej ze szklanych ekranów i z bilbordów.

Maciej Musiał jako ambasador ochrony zdrowia i życia?

Teraz media donoszą, że Maciej Musiał, reklamując lakiery do paznokci podczas jazdy samochodem, mógł spowodować poważne zagrożenie w ruchu drogowym. Aktor chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, reklamując serial na popularnej platformie, jednocześnie polecając powiązany z serialem lakier do paznokci.

Z racji tego, że czasy mamy ogromnie dziwne i niezrozumiałe, jego pomalowane na ciemno paznokcie raczej nikogo nie wprowadziły w stan zachowania, a zupełnie co innego zwrócił uwagę internautów oglądających materiały opublikowane przez niego 24 czerwca bieżącego roku.

Na zdjęciu i nagraniu filmowym widać Macieja za kierownicą w trakcie jazdy, na którego nogi zarzucone są nogi dziewczyny siedzącej w poprzek na miejscu pasażera w taki sposób, że plecami najprawdopodobniej opierała się o drzwi.

Maciej ostentacyjnie przebiera palcami dłoń ułożonej na nogach znajomej, aby jak najlepiej wyeksponować ciemno kolorowe paznokcie. Internauci zarazili w komentarzach swoje oburzenie skrajną nie odpowiedzialnością kierowcy, który pozwolił pasażer co siedzieć w taki sposób.

O tym się mówi: Katarzyna Dowbor ostro o szansach na powodzenie nowego programu wnętrzarskiego z Kasią Cichopek w roli gospodyni. Prezenterka ma bogate doświadczenie

Zerknij: Brat Magdy Gessler zdecydował się wkroczyć do polityki. Czy Piotr Ikonowicz zdecyduje się wystartować w wyborach