W czasie gdy Camilla, księżna Kornwalii, jest obecnie jedną z najsłynniejszych twarzy w rodzinie królewskiej, została królewską dopiero 17 lat temu po zaślubieniu przyszłego króla, księcia Karola.

Rocznica ślubu Karola i Camilli wielu może przypominać o zdradzonej Dianie...

Związek Camilli i Karola zbudził w latach 90. horrendalne kontrowersje, a ich dawne małżeństwa ukończyły się rozwodem. Ale para nareszcie uczyniła wszystko oficjalnym, urządzając królewski ślub na mniejszą skalę w Windsor 9 kwietnia 2005 r.

Para bez wątpliwości oczarowała królewskich widzów, gdy w niedzielę opublikowali niewidziane wcześniej zdjęcie z tej specjalnej okazji na oficjalnym koncie Clarence House na Instagramie.

Karol i Camilla wzięli ślub podczas ceremonii cywilnej w Windsor Guildhall w Berkshire, po której nastąpiło nabożeństwo błogosławieństwa w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor.

W tym ostatnim wydarzeniu wzięli udział królowa i książę Filip, którzy później tego samego dnia zorganizowali przyjęcie dla nowożeńców w zamku Windsor.

O tym się mówi: Pierwszy dzień wakacji w pełni i nadszedł czas letniego szaleństwa. Nad wodą warto zaś bawić się z głową. Co oznacza czerwona flaga na kąpieliskach

Zerknij tutaj: Katarzyna Dowbor ostro o szansach na powodzenie nowego programu wnętrzarskiego z Kasią Cichopek w roli gospodyni. Prezenterka ma bogate doświadczenie