W dzisiejszych czasach pełnych niepewności, sprzecznych informacji i odczuwania wielu braków, zagłębienie się w świat, w którym wszystko jest prostsze i ogólnodostępne jest dla przysłowiowego Kowalskiego swego rodzaju ucieczką od ponurej rzeczywistości.

Dagmara znowu chciała rządzić Edzią?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl)

Dlatego też program emitowany na antenie telewizji TTV "Królowe życia" cieszy się tak ogromną popularnością. Można tam zobaczyć luksusowe i wystawne życie osób, których zarobki często nie mieszczą się w głowie podobnie jak ich źródła.

Świat zamożnych ludzi jest niezwykle kuszącym i wciągającym obrazem, szczególnie gdy jest pokazywany w telewizji potrafiącej od wielu lat stworzyć wymaganą iluzję. Czy Edzia i Dagmara kiedykolwiek się przyjaźniły? Czy panie są tak naprawdę skłócone?

Według tego, co możemy zobaczyć w szeroko pojętych mediach, Dagmara i Edzia są wieloletnimi przyjaciółkami, które ostatnimi czasy przechodzą bardzo poważny kryzys w swojej przyjaźni ze względu na pewne wypowiedzi Edzi, które nie przypadły do gustu Dagmarze.

Teraz O2 donosi, że przyjaciółki miały szansę na pojednanie, jednak przed kamerami produkcji "Królowych życia" znowu się pokłóciły. O co poszło? Dagmara dyktowała Edzi, w jaki sposób ta ma pozować do zdjęcia, natomiast sama fotografowana ani myślała dostosować się do komend wydawanych przez Dagmarę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl)

O tym się mówi: TVN obsmarował Kamila Durczoka w dniu jego odejścia. Zapadła decyzja w tej sprawie. Co stwierdziła KRRiT

Zerknij: Gwiazda “Galerianek” Dominika Gwint szczerze o swoim efekcie jojo. Co zniweczył o spektakularną metamorfozę aktorki