Beata Kozidrak ruszyła w trasę. Cena biletow na jej koncert jest zaskakuąjca.

Beata Kozidrak wychodzi z cienia. Po ogromnym skandalu postanawia ponownie zacząć koncertować. Artystka planuje wyruszyć w trasę nie tylko po Polsce. Kozidrak planuje także koncerty w Stanach. Fani piosenkarki są wniebowzięci. Niestety nie kazdy bedzie mogl sobie pozwolic na udane się na koncert artystki. Ceny biletów są ogromne. Nie na każdą kieszeń. Ile trzeba zapłacić za przyjemność posłuchania Beaty Kozidrak na żywo?

We wrześniu ubiegłego roku Beata Kozidrak znalazła się na językach wszystkich. To z powodu skandalu. Artystka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Została zatrzymana i postawiono jej zarzuty prowadzenia pod wpływem alkoholu. Po tym zdarzeniu Beata Kozidrak postanowiła na jakiś czas zniknąć z show biznesu. Jakiś czas temu odbyła się sprawa artystki. Za swój wybryk Beata Kozidrak otrzymała zaskakująco niską karę. Teraz postanowila wrocic na scenę…

Letnia trasa koncertowa Bajmu startuje już za kilka dni, czyli 2 lipca i potrwa aż do 28 sierpnia. Zespół zagra 15 koncertów, z czego pojawia się także występy w Nowym Jorku i Chicago. Ceny biletów to od 99 do 159 złotych.