Media obiegła niedawno tragiczna wiadomość o śmiertelnym wypadku tancerki i choreografki Natalii Madejczyk, która zmarła w szpitalu po bardzo poważnym poparzeniu w pożarze, który wybuchł w jej mieszkaniu.

Media społecznościowe pękają w szwach od kondolencji i słów pożegnania

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

Artystka doznała ciężkich poparzeń trzeciego stopnia na około 60% powierzchni ciała, a także oparzenia gardła.

Wszyscy artyści, a także bliscy i przyjaciele zmarłej tragicznie tancerki nie są w stanie pojąć, dlaczego spotkało to akurat Natalię.

Według medialnych doniesień, w mieszkaniu, w którym powstał pożar, nie była sama, lecz z przyjaciółmi. Tylko ona jednak doznała tak poważnych obrażeń, że zmarła.

Teraz Super Express donosi, że zmarła 21 czerwca artystka została pożegnalna przez wszystkich, którzy będą za nią tęsknić, lecz najbardziej wzruszające pożegnanie pojawiło się w mediach społecznościowych opublikowane przez najbliższych zmarłej Natalii.

Dziękuję za słowa wsparcia i kondolencje. Kochani, dbajcie o siebie i doceniajcie każdy dzień. Spotkam cię córeczko moja kochana, trzymaj się tam
- widnieje w poście mamy zmarłej artystki.

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie schodzą z tabloidowych nagłówków. Czy to przez sąsiadów dziennikarza

Zerknij tutaj: Mało kto zdaje sobie sprawę z poważnych konsekwencji zdrowotnych pewnych zachowań. Lekarze biją na alarm