Od długiego czasu, od kiedy oficjalnie wiemy o rozpadzie związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, oboje jeszcze częściej opisywani są na łamach tabloidów, a ich profile na mediach społecznościowych wypełniane są w jeszcze szybszym tempie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski coraz częściej widziani razem poza studiem

Jak pamiętamy, Katarzyna Cichopek już dużo wcześniej deklarowała kłopoty małżeńskie i kryzysy, z którymi małżonkowie poradzili sobie pomimo problemów związanych z kredytem. Nie było to jednak długotrwałe rozwiązanie ich kłopotów w relacji, gdyż aktualnie wieloletnia para wiedzie już osobne życie, a największe zainteresowanie z całego tego ambarasu budzi niepotwierdzony jeszcze oficjalnie związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Jak wspomniał Marcin podczas rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską, jego ukochana swego czasu poprosiła go o więcej swobody, a swobodę tą tancerz określił jako posiadającą imię.

Teraz już wiemy, chociaż wciąż nieoficjalnie, że to imię brzmi Maciej. W sieci krąży coraz więcej fotografii zrobionych z ukrycia, na których widać jak bardzo pogłębiana jest relacja między Katarzyną Cichopek a Maciejem Kurzajewskim.

Przestaje być tajemnicą, że aktorka także po pracy spotyka się z Kurzajewskim. Była widywana w jego domu w Starej Miłosnej. Okazuje się, że kiedy ma wolny weekend, bo dzieci są z Marcinem, spędza ten czas z Maćkiem, który ma czujnych i ciekawskich sąsiadów - zdradził mediom informator.

O tym się mówi: Mały kawałek bisioru przedstawia twarz Jezusa. Czy chusta z Anopello jest dowodem zmartwychwstania. Leżała na turyńskim Całunie

Zerknij: Kolejny preparat powoli znika z aptek. Ponure prognozy jasnowidzów sprawdzają się. Trzeba robić zapasy