Jak przypomina portal "Super Express", 75-letni Karol Strasburger bardzo późno doświadczył, czym jest ojcostwo. Jego córka Laura przyszła na świat zaledwie 3 lata temu. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swojego taty, choć przyznaje, że nie zawsze jest łatwo sprostać wyzwaniom związanym z opieką nad pociechą.

Karol Strasburger opowiada o byciu tatą

Karol Strasburger został ojcem bardzo późno, bo mając 72. lata. Jego córka jest już rezolutną trzylatką, której nie tylko nie brakuje energii, ale także zaczyna w coraz bardziej otwarty i stanowczy sposób wyrażać zdanie.

Prowadzący "Familiadę" zdradził, że dość późno chodzi spać, a rano musi wyprawić swoją pociechę do przedszkola. Przyznaje, że czasem bywa trudno, bo Laura ma "swoje fanaberie". "Muszę w tym czasie być razem z nią, bo pyta, gdzie tato i tato musi być" - powiedział w rozmowie z "Faktem" Karol Strasburger.

Aktor dodał, że dopiero kiedy dopełni wszystkich obowiązków przy dziecku, może zająć się innymi sprawami. Jednak nawet te chwile, kiedy Strasburgerowi przychodzi się mierzyć z ciemnymi stronami rodzicielstwa, nie odbierają mu radości z bycia ojcem.

Podkreślił, że jego ukochana córeczka bardzo dobrze się rozwija. Dba o to, aby jej tata czuł się doceniony, co okazuje dając mu "małe prezenciki". Najczęściej są to wykonane przez 3-letnią Laurę rysunki. Strasburger nie ukrywa, że posiadanie dziecka jest ogromną "radością i szczęściem".

Laura jest owocem związku Karola Strasburgera z Małgorzatą Weremczuk. Choć małżonków dzieli 37 lat, zdają się być ze sobą bardzo szczęśliwi. Znali się bardzo długo i przez długi czas byli tylko przyjaciółmi. Z czasem jednak zrodziło się między nimi uczucie. W 2019 roku wzięli ślub.

Co sądzicie o wyznaniu Karola Strasburgera?

To też może cię zainteresować: Ciekawe wieści płyną o Krzysztofie juniorze Krawczyku. Ma wynajęte mieszkanie w samym środku miasta. Kto mu to opłaca

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Proste patenty pozwolą zachować na dłużej świeżość produktów spożywczych. Jak odpowiednio przechowywać chleb

O tym się mówi: Wojna na Ukrainie i Nowy Porządek Świata. Czy Władimir Putin zdradził swoje plany na NWO