Jak podaje portal "Pomponik", choć Katarzyna Cichopek ma za sobą rozstanie z mężem, a przed sobą rozwód, to w życiu prywatnym może pochwalić się wieloma sukcesami. Możemy ją oglądać już nie tylko w "M jak miłość", ale także w porannym programie "Pytanie na śniadanie". Ostatnio zadebiutowała jako prowadząca koncert na festiwalu w Opolu. Okazuje się, że już niebawem będzie mogła liczyć na kolejną pozycję do zawodowego CV.

Katarzyna Cichopek nową ulubienicą TVP?

Kasia Cichopek nie może narzekać, przynajmniej nie w kwestiach zawodowych. Po zaangażowaniu jej w programie "Pytanie na śniadanie", dano jej między innymi szansę poprowadzenia wspólnie z Maciejem Kurzajewskim koncertu na opolskim festiwalu.

Wykorzystując zainteresowanie osobą aktorki, władze Telewizji Polskiej zaproponowały jej poprowadzenie programu na TVP kobieta. A to jeszcze nie koniec. "Party" zdradziło, że Kasia Cichopek dołączyła do jury "You Can Dance. Nowa Generacja".

Wirtualne Media wskazują, że ma zastąpić Klaudię Antos. W jury ma zabraknąć również brata Małgosi Rozenek, którego miejsce zajmie Augustin Egurrola. Ponoć władze TVP uznały, że Katarzyna Cichopek będzie idealną kandydatką, bo nie tylko ma wiedzę o tańcu, ale świetnie nawiązuje relacje z najmłodszymi.

Aktorka z "M jak miłość" nie potwierdziła doniesień o czekającym ją nowym wyzwaniu, jednak jak sama zaznaczyła, czeka ją wyjątkowo pracowite lato.

Myślicie, że faktycznie zobaczymy Katarzynę Cichopek w programie "You Can Dance. Nowa Generacja"? Czy waszym zdaniem sprawdziłaby się w tej roli?

To też może cię zainteresować: Ten tydzień może być kluczowy w działaniach Rosji. Prezydent Zełenski ostrzega resztę państw europejskich przed wrogimi krokami Władimira Putina

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ponury finał poszukiwań 17-letniego Szymona z Helu. Odnaleziono go w wodzie. Jakie są wstępne ustalenia śledczych

O tym się mówi: Lekarz zdecydował o nieprzyjęciu kobiety do szpitala. Kilka godzin później pani Iwona odeszła. Czy można było tego uniknąć