Niemal cały świat obawia się konsekwencji zmian klimatycznych, które niechybnie stają się faktem na naszym oczach. To będzie miało potężny wpływ nie tylko na gwałtowne zjawiska pogodowe, topienie się lodowców, podnoszenie poziomu wód, ale również na najbardziej prozaiczne aspekty naszego życia – w tym na dostęp do wody czy jedzenia.

Jak informuje serwis Wirtualna Polska, okazuje się, że symulacja pogody w 2050 roku stała się aktualna aż 28 lat wcześniej niż zapowiadano. Naukowcy są porażeni tym, że nieprawdziwa prognoza pogody stworzona w celach edukacyjnych przez stację TF1 w 2014 roku w celu ostrzeżenia przed dramatycznymi skutkami przeobrażeń klimatycznych na całym świecie właśnie się sprawdziła!

Przerażająca fikcyjna prognoza pogody z kampanii ekologicznej z 2014 roku stała się prawdą o 28 lat wcześniej niż myślano!

Jak przypomina w rozmowie z WP prof. Bogdan Chojnicki z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, dla wielu narodów zmiany pogodowe staną się groźne, gdy odczują je w brakach żywności. Fale gorąca z nikłymi opadami to niebezpieczny koktajl, który wpłynie na kryzys związany z dostawami jedzenia.

- 28 lat przyspieszenia to jest sygnał alarmowy i nie wolno go pomijać w Polsce. Wystarczy odwiedzić Wielkopolskę albo Lubuskie: liście buraków i kukurydzy opadły. Rośliny robią wszystko, aby przetrwać. Mamy również potężną suszę, a w stawce są o plony, jedzenie, którym możemy nakarmić ludzi – alarmuje ekspert.

Problemem są dwie twarze tej sytuacji – wzrost temperatur w połączeniu z suszą, ale również gwałtowne zajwiska pogodowe jak burze, nawałnice, tornada, grad czy trąby powietrzne.

Jak informował portal "Życie News": IZABELA JANACHOWSKA ZNÓW Z RODZINĄ NA EKSKLUZYWNYCH WAKACJACH. NIESAMOWITE ZDJĘCIA TRAFIŁY NA JEJ INSTAGRAM, JEDNAK UWAGĘ FANÓW KRADNIE SYNEK GWIAZDY

Przypomnij sobie: KASIA CICHOPEK POWALIŁA WSZYSTKICH NA KOLANA SWOJĄ KREACJĄ PODCZAS KONCERTU W OPOLU. POJAWIŁA SIĘ Z MACIEJEM KURZAJEWSKIM. NA JAW WYSZEDŁ JEJ SEKRET

Portal "Życie News" pisał również: LEWANDOWSCY I PAULINA KRUPIŃSKA ZAWITALI NA WESELE PRZYJACIÓŁ. GWIAZDA JAKO JEDYNA NA IMPREZIE POJAWIŁA SIĘ SAMA! CO Z SEBASTIANEM KARPIELEM-BUŁECKĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIEMY JUŻ, KTO MOŻE ZASTĄPIĆ WŁADIMIRA PUTINA NA STANOWISKU. SYTUACJA NA KREMLU ZMIENIA SIĘ O 180 STOPNI. NA LIŚCIE KANDYDATÓW JEDNO NAZWISKO ZASKOCZY