Maciej Stuhr to aktor, który za pośrednictwem mediów społecznościowych w dość twórczy sposób stara się nagłośnić własne poglądy polityczne, które świadczą o braku jego przychylności względem partii rządzącej.

W jego licznych manifestacjach internetowych, a także twórczości powstającej w tym celu wspiera go żona Katarzyna Błażejewska, która z zawodu jest dietetykiem.

Szpaner Maciej zraził do siebie swoją przyszłą żonę. Unikała go jak ognia

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

Małżonkowie poznali się, gdy Katarzyna Błażejewska miała ułożone życie i stabilną sytuację rodzinną. Pracowała wówczas w Teatrze Nowym, w tym samym czasie co aktor, na stanowisku koordynatora pracy artystycznej.

Jej zadaniem było rozwiązywanie problemów, jakie męczyły wówczas aktorów. Z jej medialnej relacji wynika, że Stuhr junior nie zrobił na niej dobrego wrażenia na samym początku znajomości.

Koordynatorce nie podobało się zachowanie aktora, który postawił na szpan i głośne zachowanie podczas zabiegania o jej względy. Katarzyna wówczas postanowiła unikać go i nie wydawać się z nim w relację intensywniej, niż jest to konieczne - Nie przepadałam za Maćkiem. Za dużo szpanował, ograniczałam kontakty z nim do minimum. Zaczęliśmy pierwszy raz normalnie gadać i popatrzyłam na niego inaczej. Coraz częściej rozmawialiśmy, zaprzyjaźniliśmy się - opowiedziała w wywiadzie małżonka aktora.

Z czasem jednak ich kontakty opierające się na normalnych rozmowach sprawiły, że coś między nimi zaiskrzyło. Wyznaniu miłości nie przeszkodziło Maciejowi ułożone życie rodzinne jego wybranki Katarzyny.

Postanowiła ona rzucić dotychczasowe życie i dalszą jego część poświęcić na związek z Maciejem Stuhrem. Para doczekała się syna, jednak istnieją jeszcze ich dzieci z poprzednich związków. "Pomponik" zaznaczył wyraźnie, że syn Katarzyny Błażejewskiej ma biologicznego ojca. Nam pozostaje pogratulować.

O tym się mówi: Arcybiskup Jędraszewski w mocnym kazaniu podczas obchodów Bożego Ciała. Skupił się na historii, tradycji i krytyce europejskich państw. Co powiedział

Zerknij: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel szykują się do sprawy rozwodowej. Aktorka miała podarować eks mężowi niespotykany prezent. Co dla niego zrobiła