Jak podaje portal "Antyradio", Wojciech Glanc przewiduje dramatycznie trudne chwile czekające w najbliższym czasie Polaków. Zdaniem jasnowidza trudna sytuacja wielu obywateli naszego kraju, zmusi wielu do targnięcia się na własne życie.

Czekaja nas trudne miesiące

Wojciech Glanc nie ukrywa, że przed nami bardzo trudny czas. Z zapowiedzi jasnowidza wynika, że wakacje będą dla nas czasem względnego spokoju. Niestety pod ich koniec przyjdzie nam się zmierzyć z niezwykle dużym skokiem cen.

Zdaniem Glanca w najtrudniejszej sytuacji znajdą się seniorzy, którzy "będą przymierać głodem". Raty kredytów będą tak wysokie, że wielu ludzi nie będąc w stanie sprostać ich spłacie, będzie podejmować próby samobójcze.

"Będzie też migracja - ludzie będą ze swoich mieszkań wracać do rodziny, żeby "wyrobić". Obawiam się tego potwornego wzrostu cen" - dodał Wojciech Glanc w przepowiedni przedstawionej dla portalu "Interia".

Wojciech Glanc/YouTube @Rolnik szuka żony 8
Wojciech Glanc/YouTube @Rolnik szuka żony 8
Wojciech Glanc/YouTube @Rolnik szuka żony 8

Koniec roku będzie jeszcze trudniejszy

Zdaniem Wojciecha Glanca końcówka roku nie będzie dla nas specjalnie łatwa. Ma dojść do "blackoutu", polegającego na częstych brakach w dostawach energii elektrycznej. Choć dla wielu z nas jest to trudne do wyobrażenia, może dojść do powtórki z lat 80.

Jednocześnie Glanc uspokaja, że Polacy są narodem, który do każdej sytuacji potrafi się dostosować i wyjść nawet z najtrudniejszych opreji obronną ręką. Jasnowidz wskazuje, że i tym razem znajdziemy w sobie siłę, żeby to wszystko przetrwać.

Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Co sądzicie o przepowiedni Wojciecha Glanca?

To też może cię zainteresować: Telewizja Polska przegrała głośny proces sądowy z Moniką Olejnik. Państwowa stacja ma orzech do zgryzienia. Czy dziennikarka otrzyma zadośćuczynienie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące doniesienia o relacjach Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella. Czy aktor zamierza odzyskać dawną partnerkę

O tym się mówi: Już wkrótce może nas czekać podniesienie wieku emerytalnego. Sytuacja demograficzna się pogarsza. Pojawiły się alternatywne pomysły na zmiany