Jak podaje portal "Super Express", Anna Lewandowska należy do grona tych gwiazd, które utrzymują kontakt ze swoimi wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie tylko reklamuje swoje produkty i pokazuje, jak spędza czas, ale także dzieli się wątpliwościami i uczuciamia. Ostatnio żona Roberta Lewandowskiego zdradziła, co wywołuje w niej wyrzuty sumienia.

Czy Lewandowskich czeka niebawem przeprowadzka?

Jednym z gorętszych tematów, jakie pojawiają się ostatnio w mediach, jest ewentualny transfer Lewego do Barcelony. Piłkarz otwarcie mówi o tym, że chciałby zmienić klub. Stanowisko Bayernu póki co się nie zmieniło i Robert Lewandowski wciąż jest piłkarzem Bayernu Monachium.

Jeśli marzenie Lewandowskiego się spełni, on i jego najbliżsi przeniosą się do słonecznej Hiszpanii. Nie jest tajemnicą, że Lewandowscy mają już dom na Majorce. A jednak Anna Lewandowska boryka się z poważnym problemem, o którym opowiedziała w mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska o wyrzutach sumienia

Anna Lewandowska jest nie tylko żoną i wziętą bizneswoman, ale także mamą dwóch córek. Ostatnio celebrytka podzieliła się ze swoimi fanami tym, że pół dnia spędziła bez swoich pociech.

"Jestem z dziećmi – marzę o dniu wolnym. Jestem bez dzieci – mam wyrzuty sumienia, że jestem bez nich. Też tak macie?" - zapytała Anna Lewandowska w mediach społecznościowych.

Wpis Anny Lewandowskiej/Instagram @Anna Lewandowska
Wpis Anny Lewandowskiej/Instagram @Anna Lewandowska
Wpis Anny Lewandowskiej/Instagram @Anna Lewandowska

Trudno się dziwić tym rozterkom. Mierzy się z nimi chyba każdy rodzić, który z jednej strony chiałby czasem mieć chwilę dla siebie, ale z drugiej chce być przy swoim dziecku przez cały czas.

Co sądzicie o rozterkach celebrytki?

To też może cię zainteresować: Małpia ospa już w Polsce. Minister Zdrowia Adam Niedzielski potwierdził pierwszy przypadek. Co wiadomo o pacjenci, który został zainfekowany

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PiS zamierza przełożyć termin wyborów. Terlecki odniósł się do tematu. Jego wypowiedź nie pozostawia żadnych złudzeń

O tym się mówi: PiS zamierza przełożyć termin wyborów. Terlecki odniósł się do tematu. Jego wypowiedź nie pozostawia żadnych złudzeń