Jak podaje portal "Jastrząb Post", Izabella Janachowska wspólnie z mężem wylecieli za granicę, gdzie świętują 10. rocznicę swojego ślubu. Tancerka postanowiła podzielić się swoją receptą na udane małżeństwo.

Izabella Janachowska nie narzeka na brak szczęścia

Izabella Janachowska zyskała popularność występując jako tancerka w "Tańcu z gwiazdami". Niestety jej karierę taneczną przerwała kontuzja rzepki w obu kolanach. Wtedy Iza zdecydowała się zająć prowadzeniem bloga koncentrującym się na tematyce ślubnej. Szybko zyskała popularność i trafiła do telewizji, gdzie prowadziła szereg programów dotyczących ślubów.

Także w życiu prywatnym była tancerka nie narzeka na brak powodzenia. Przed 10. laty została żoną Krzysztofa Jabłońskiego. Para w 2019 roku doczekała się narodzin syna Christophera. W rozmowie z magazynem "Viva" biznesmen przyznał, że zobaczył Izę w "Tańcu z gwiazdami" i właśnie wtedy pomyślał, że chętnie umówiłby się z nią na spotkanie.

Jabłoński przyznał, że przy pierwszym spotkaniu Iza Janachowska zaznaczyła, że ma dla niego jedynie 45 minut, ale faktycznie spędzili ze sobą kilka godzin rozmawiając. W tym samym wywiadzie była tancerka przyznała, że mężczyzna mocno ją zaintrygował. To był początek ich wspólnej historii, która trwa już od 10 lat.

Tak Izabella Janachowska obchodzi 10. rocznicę ślubu!

Okazuje się, że Izabella Janachowska i Krzysztof Jabłoński zdecydowali się uczcić swoją 10. rocznicę ślubu w bajecznych okolicznościach przyrody. Tancerka zdecydowała się zamieścić w mediach społecznościowych relacje z rajskiej wyspy. Nie zabrakło zdjęcia z ogromnym bukietem kwiatów, jaki Jabłoński podarował ukochanej.

Przy okazji Iza Janachowska zdecydowała się zdradzić przepis na udane i szczęśliwe małżeństwo. "Miłość jest wtedy, gdy dajesz człowiekowi wolność wyboru, a on wybiera Ciebie…każdego dnia i u nas juz tak jest od 3652 dni czyli 10 lat" - napisała była tancerka.

Co sądzicie o takim przepisie na udany związek?

To tez może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński uwielbiany przez kobiety na konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Szef partii rządzącej doczekał się wielu aktów ciepła i czułości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rafał Trzaskowski chce podwyżki cen biletów w stołecznej komunikacji, ale mieszkańcy Warszawy jednak nie zapłacą więcej za przejazdy. Jak to możliwe

O tym się mówi: Niedziela 5 czerwca 2022. Piękna słoneczna pogoda. Oto co nas czeka przez najbliższe godziny