Jak podaje portal "Jastrząb Post", Edyta Górniak wyszczuplała i zachwyca nienaganną sylwetką. W ciągu dwóch miesięcy straciła kilka kilogramów. W czym tkwi sekret zachwycającej przemiany!

Edyta Górniak zachwyca

Edyta Górniak od zawsze zachwycała urodą i nienaganną sylwetką. Przez lata była inspiracją dla innych kobiet, które chciały nosić takie same ciuchy jak ona i mieć fryzurę podobną do tej noszonej przez piosenkarkę. Pandemia mocno ograniczyła aktywność zawodową Edyty Górniak. Diva zaszyła się w Tatrach.

Błogie lenistwo i znakomita kuchnia sprawiły, że gwiazda dostrzegła u siebie kilka nadprogramowych kilogramów. Przyznała, że brak koncertów sprawił, że nieco sobie odpuściła. Teraz Edyta Górniak wróciła odmieniona, wyraźnie szczuplejsza. W czym tkwi sekret jej nienagannej sylwetki.

W rozmowie z dziennikarką portalu "Jastrząb Post", Edyta Górniak przyznała, że skorzystała z pomocy specjalisty. "Poszłam do pana Klimasa, który w trzy miesiące wyprowadził z otyłości mojego syna" - powiedziała, dodając, że miała nadzieję, że pozbycie się nadprogramowych kilogramów będzie łatwiejsze.

Dodała, że niezwykle ważne jest odpowiednie odżywianie. Podkreśliła, że dzisiejsze produkty są bardzo zdradliwe, bo praktycznie wszędzie znajduje się cukier. Przekonywała też o zgubnym wpływie glutenu i zbyt małym przywiązywaniu wagi do tego, co jemy. Edydta Górniak zdradziła również, że w ostatnim czasie mocno skupiła się na stronie duchowej, zapominając o ciele.

Całą rozmowę z Edytą Górniak znajdziecie poniżej.

Jak podoba się wam metamorfoza Edyty Górniak?

To też może cię zainteresować: Iga Świątek na ustach całego świata. Niewiele osób wie o tym, kim są rodzice topowej tenisistki. Wiadomo, czym zajmują się Dorota i Tomasz Świątkowie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywała zmiana kadrowa wśród polskich duchownych. Biskup płocki oficjalnie złożył rezygnację. Papież Franciszek już wyznaczył następcę hierarchy

O tym się mówi: Niecodzienna sytuacja w posiadłości samego prezydenta USA. Joe Biden musiał być ewakuowany z własnego domu