Jak przypomina portal "Jastrząb Post", niebawem Joanna Przytakiewicz i Rinke Rooyens będą obchodzili drugą rocznicę ślubu. Projektantka nie ukrywa, że póki co nie myśli o tym, jak uczcić tę datę. Wszystko w związku z chorobą. Poznajcie szczegóły!

Wreszcie znalazła miłość

Joanna Przytakiewicz, choć nie narzeka na brak szczęścia w życiu zawodowym, w sferze prywatnej miała zdecydowanie mniej szczęścia. Po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu mając zaledwie 20 lat. Niestety 16 lat później rozstała się z mężem, z którym doczekała się trójki synów. Nigdy nie ukrywała, że to było jedno z najtrudniejszych doświadczeń, z jakimi przyszło się jej mierzyć.

Kolejną miłością Joanny Przytakiewicz był Jan Kulczyk. Choć para spędziła ze sobą dekadę, nigdy nie zdecydowała się na ślub. Jakiś czas później przedsiębiorca zmarł na skutek powikłań po operacji kardiologicznej. W 2017 roku Joanna Przetakiewicz związała się z Rinko Rooyensem. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" 29 września 2020 roku.

Rocznica ślubu i choroba

Choć Przytakiewicz i Rooyensa od drugiej rocznicy ślubu dzieli niewiele, żadne z nich nie myśli o tym, jak ma ją spędzić. Myśli małżonków pochłaniają teraz zupełnie inne sprawy. Jak zdradziła projektantka, jej mąż przebywa obecnie w Amsterdamie, przy swoim tacie, który przeszedł niedawno udar.

Joanna Przytakiewicz przyznała, że ich plany w dużej mierze uzależnione są od tego, jak będzie czuł się ojciec Rinke Rooyensa. "Tata ma 83 lata więc to jest taka krucha i wrażliwa sytuacja. To jest nasz priorytet. Nie planujemy w tej chwili żadnych hucznych obchodów" - dodała, zdradzając, że na ten moment planują spędzić rocznicę z przyjaciółmi.

Tacie Rinke Rooyensa życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

To też może cię zainteresować: Doradca prezydenta Wołodymyra Zełenskiego mówi o zakończeniu konfliktu na Ukrainie. Czy jego scenariusze się sprawdzą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odważne wyznanie Mateusza Morawieckiego. Premier polskiego rządu powiedział kilka mocnych słów na temat wzrostu cen. Polacy są zmuszeni oszczędzać

O tym się mówi: Iga Świątek na ustach całego świata. Niewiele osób wie o tym, kim są rodzice topowej tenisistki. Wiadomo, czym zajmują się Dorota i Tomasz Świątkowie