Myślał tylko o tym, żeby stała się naprawdę godną osobą. W tym celu Andrzej nie szczędził środków, bardzo ciężko pracował, aby zapewnić swojej córce wszystko, co niezbędne. Było jej już ciężko, bo tak wcześnie straciła matkę.

Anna cierpiała z powodu tego, jak musiała żyć. Inne dzieci dokuczały dziewczynie, sprawiając, że płakała i martwiła się. Andrzej zawsze uspokajał córkę, starając się jej przekazać, że życie czasami rozwija się w najbardziej nieprzewidywalny sposób. Kochał córkę całym sercem i w takich chwilach okazywał to ze szczególną gorliwością.

Ulubionym świętem Anny zawsze był Nowy Rok. Dziewczyna czekała na niego, marząc, że spełnią się wszystkie jej życzenia. W swojej szkole zawsze dawali prezenty na cześć tego święta, a uczniowie ubierali się w piękne fantazyjne stroje. Andrzej zawsze miał problemy z pieniędzmi, ale nadal starał się, aby Anna wyglądała dobrze tego dnia. Kiedyś kupił nawet tak piękną sukienkę dla dziewczyny, że Anna stała się prawdziwą gwiazdą: wszyscy jej koledzy z klasy kręcili się wokół niej, wyrażając podziw dla stroju. Dziewczyna była bardzo szczęśliwa, rozproszyła się w nieskończonej wdzięczności wobec ojca.

Anna dorosła. Po ukończeniu szkoły wyjechała do dużego miasta, aby wstąpić na uniwersytet. Wszystko potoczyło się tak, jak planowała dziewczyna, ponieważ zawsze była bardzo mądra. Anna poszła na studia. Życie w mieście miało na nią silny wpływ. Dziewczyna odkryła w sobie pragnienie pieniędzy, zamieniła się w osobę oszczędną, kupiecką. Anna zaczęła spotykać mężczyzn, którzy byli gotowi kupić jej coś drogiego i wydać pieniądze na restauracje.

Kiedy Anna zaszła w ciążę, musiała wyjść za mąż. Dziewczyna czuła się naprawdę szczęśliwa, ponieważ jej wybranek był bogaty. Ale nawet nie pomyślała o zaproszeniu ojca i innych krewnych na uroczystość. Zamiast tego Anna napisała wiadomość, aby Andrzej nie przyszedł. Wyjaśniła, że ​​na weselu zbiorą się bogaci ludzie. A on tam nie pasuje.

Andrzej był bardzo zraniony takim teaktowaniem. Przez lata inwestował w córkę wszystko, co miał, pomagał jej we wszystkim i zawsze ją wspierał. Czy zasłużył na takie traktowanie? Myśląc, Andrzej mimo to udał się do miasta.

Kiedy nadszedł czas na gratulacje od gości, ojciec podszedł do Anny. Dał dziewczynie mały bukiet, pocałował ją i powiedział, że życzy jej szczęścia, po czym po prostu odszedł. Anna stała jak wrośnięta w ziemię. Bardzo się wstydziła, skarciła się za swój brzydki czyn. Jak mogła tak traktować najdroższą i najbliższą osobę?

Anna pobiegła za swoim ojcem, który jeszcze nie odszedł daleko. Płakała i błagała o przebaczenie, obiecując, że nigdy więcej nie będzie działać tak strasznie.

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

PORTAL “ŻYCIE” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KOLEJNE GŁOŚNE ROZSTANIE W POLSKIM SHOW - BIZNESIE. FILIP CHAJZER I MAŁGORZATA WALCZAK NIE SĄ JUŻ RAZEM. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARY

PRZYPOMNIJ SOBIE: SEZON NA TRUSKAWKI W PEŁNI! WIĘKSZOŚĆ Z NAS NIE WIE, JAK MROZIĆ TE PYSZNE OWOCE, ABY ZACHOWAŁY JĘDRNOŚĆ I SMAK. NIEWIEDZĄ MOŻNA JE WYŁĄCZNIE ZEPSUĆ

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: TO JUŻ OFICJALNE. PIERWSZA KOBIETA - DOWÓDCA ARMII UKRAIŃSKIEJ ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA ŚWIATU. OBYWATELE UKRAINY NIEZMIERNIE DUMNI