Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor cieszą się ogromną popularnością wśród internautów. Fani uwielbiają parę nie tylko za poczucie humoru, ale także za spory dystans do siebie. Oba dały o sobie znać w ostatniej wymianie zdań małżonków. Poznajcie szczegóły!

Joanna Koroniewska w zaskakującej odsłonie

Joanna Koroniewska dała się poznać jako osoba, która ceni sobie naturalność i unika jak może filtrów. Wyjątek stanowi ostatnie zdjęcie aktorki, jakie pojawiło się w sieci. Widzimy na nim Koroniewską ubraną w gorset i futro. Zwieńczeniem stylizacji były tipsy. Mężowi aktorki nasunęło się od razu skojarzenie z Paris Hilton.

"Jaki kraj, taka Paris Hilton" - napisał Maciej Dowbor zestawiając ze sobą zdjęcie swojej żony i dziedziczki hotelarskiej fortuny. W dalszej części wpisu, Dowbor nazwał swoją ukochaną "nieco starszą, polską "podróbką" Paris".

Takie porównanie nie spodobało się Joannie Koroniewskiej, która wyprowadziła męża z błędu i stwierdziła, że bardziej wygląda, jak Doda.

Pod postem zaroiło się od pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów. Jedna z internautek napisała, że Joasia wygląda jak "milion dolarów". Inna dostrzegła u aktorki podobieństwo do Britney [Spears przyp. red.]. Większość fanów pary była zgodna, że Joanna Koroniewska prezentuje się znacznie lepiej niż Paris Hilton.

To samo zdjęcie pojawiło się na profilu Joanny Koroniewskiej, która przyznała, że jest zachwycona taką odsłoną samej siebie.

A jak wam się podoba Joanna Koroniewska w takim wydaniu? Kogo wam przypomina żona Macieja Dowbora?

To też może cię zainteresować: Antoni Królikowski jest stałym bywalcem w domu swojej byłej żony. Czy nastąpił przełom w relacji aktora i Joanny Opozdy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia obiegły media. Czy Polsce mogą pojawić się kleszcze przenoszące gorączkę krwotoczną

O tym się mówi: Czy to już naprawdę koniec „Świata według Kiepskich”. Nina Terentiew komentuje decyzję Polsatu. Co dalej z kultowym sitcomem oraz jego aktorami