To niesamowite, jak bardzo Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła się na przestrzeni lat. Biorąc udział w wielu projektach telewizyjnych, zyskała rozpoznawalność, a dobrym startem do zrobienia kariery w show-biznesie było małżeństwo z Jackiem Rozenkiem, który jest w Polsce znanym i lubianym aktorem.

Jak spędzi urodziny celebrytka?

Z biegiem czasu Małgorzata znana szerzej jako Perfekcyjna Pani Domu zaczęła coraz intensywniej działać na salonach show-biznesu, a także w mediach społecznościowych.

Gdy postanowiła spędzić resztę swojego życia z piłkarzem Radosławem Majdanem, wielu miało wątpliwości, czy tych dwoje będzie w stanie znaleźć wspólny język na długie lata. Małgorzata, poświęcając mnóstwo czasu na dbanie o wygląd zewnętrzny, mocno zmieniła się z biegiem lat, co wzbudziło szereg spekulacji na temat jej prawdziwego wieku.

Teraz już wiemy, że celebrytka kończy 44 lata, a urodziny chciał z nią spędzić mąż Radosław. Niestety na InstaStories Małgorzaty Rozenek-Majdan można obejrzeć wideorelacje z przygotowań do aktywności zawodowych, które skutecznie odcięły Radosława od żony.

Podjęła ona bowiem decyzją, że nie ma czasu spędzać z mężem urodzin, ale jak zaznaczyła, obiecała mu, że za rok priorytetem będzie świętowanie jej urodzin.

Najprawdopodobniej Radosław zaplanował niespodziankę, czego jego żona jest świadoma, jednak zdecydowała się pójść drogą kariery bez względu na to, kto bardzo mocno chciałby spędzić z nią ten dzień i wieczór.

Z racji tego, że Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda zupełnie inaczej, niż na początku kariery medialnej warto zauważyć, że wszystkie zabiegi, jakim poddaje się Małgorzata Rozenek-Majdan, być może nie cofają czasu, lecz wydobywają wszystko, co najładniejsze w fizycznej postaci celebrytki.

Na jej instagramowym profilu widać jednak, że kobieta prowadzi bardzo aktywny tryb życia i uprawia sport, aby zachować smukłą sylwetkę i zgrabną rzeźbę.