Jak podaje portal "Supr Express", Marco Terrazzino to jeden z braci Stefano, a fanom piłki nożnej znany również jako piłkarz Lechii Gdańsk. Wybranką zawodnika jest Polka, z którą już raz brał ślub! Poznajcie szczegóły!

Marco Terrazzino stanął na ślubnym kobiercu

Marco Terrazzino gra w Lechii Gdańsk od sierpnia zeszłego roku i na stałe mieszka teraz w Polsce. Stefano bardzo cieszy się, że jego młodszy o 12 lat brat tu mieszka, bo to pozwala im mieć zdecydowanie lepszy kontakt.

Młodszy brat Stefano znalazł miłość w naszym kraju. W 2019 roku on i jego wybranka Karolina wzięli ślub kościelny. Po ponad roku, na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary, syn Adriano. Chłopiec z miejsca podbił serca nie tylko rodziców, ale i całej rodziny.

Jak donosi portal "Pomponik", ślub kościelny Marco i Karoliny miał się odbyć już w 2020 roku, niestety na przeszkodzie zakochanym stanęła epidemia koronawirusa. Chcieli pobrać się rok później, ale i wtedy nic z tego nie wyszło. Dopiero zniesienie obostrzeń pandemicznych w tym roku pozwoliło im zorganizować uroczystość.

Stefano Terrazino zdradził, że Marco dokonał sprawiedliwego podziału i jego wybrał na swojego świadka, a drugiego brata na ojca chrzestnego dla Adriano. W dniu ślubu wszyscy prezentowali się wyjątkowo. Panna Młoda miała przepiękną długą suknię ślubną a Pan Młody jasny garnitur. Stefano postawił na klasyczny ciemny garnitur. Zdjęcia z uroczystości możecie zobaczyć poniżej.

Jak podobają się wam ślubne stylizacje rodziny Terrazzino?

To też może cię zinteresować: Sanatorium Miłości 4: Wiadomo już, co łączy Andrzeja Sikorskiego i Monikę Zajączkowską. O uczestnikach programu jest głośno. Czy po show się spotykają

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Powraca znowu nakaz kwarantanny. Tym razem winna jest małpia ospa. Minister zdrowia uspokaja Polaków i wyjaśnia konieczność nowego rozporządzenia

O tym się mówi: Czy to już naprawdę koniec „Świata według Kiepskich”. Nina Terentiew komentuje decyzję Polsatu. Co dalej z kultowym sitcomem oraz jego aktorami